Yardım Türkçe dil

Yu5uf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
4
Arkadaşlar selamün aleyküm ben bı tanıdık aracılığıyla Çin'den redmi 4x getirtiyorum. Telefon Pazartesi veya salı günü elimde olacak inşallah . Yalnız şunu öğrenmek istiyorum telefonu getiren arkadaş telefonda birkaç dil olduğunu söylüyor . Global romlarda Türkçe bulunmuyor mu ? Bulunuyorsa yanlış almış olabilir diye yazıyorum . Çünkü global olmayanda şebeke sıkıntısı da var diye biliyorum 4g de. Telefon global romda değilse yinede verilen global romlari direk güncelleyici programı üzerinden yükleyebilir miyim ? Ve rom attigimda telefona güncelleme gelemeye devam eder değil mi ? Cevaplarsaniz sevinirim teşekkürler .

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dorteks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi6
Konular
6
Çin'de satılan telefonun Global sürüm ile geldiğini duymadım. Genelde Çin'de magazalarda satılan alınan telefonlar Çin Rom'udur. Bu cihazda 2 dil var Çince ve İngilizce.

Cihaz geldikten sonra cihazın kilidini açıp Global Rom yüklersen telefon Türkçe olur ve güncelleme alırsın sorun olmaz.

Oyla:

Yu5uf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
4
Çin'de satılan telefonun Global sürüm ile geldiğini duymadım. Genelde Çin'de magazalarda satılan alınan telefonlar Çin Rom'udur. Bu cihazda 2 dil var Çince ve İngilizce.

Cihaz geldikten sonra cihazın kilidini açıp Global Rom yüklersen telefon Türkçe olur ve güncelleme alırsın sorun olmaz.
Kilit açma olayı nasıl oluyor kardeşim.Birde 4g de sıkıntı olmaz mı çin versiyonu Vodafone kullanıyorum öyle yazılar gördüm forumda . Cevabınız için teşekkürler.

Oyla:

Yu5uf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
4

Şimdi forumda anlatımını gördüm ins gelince hallederim cihaz . Yalnız 4g de sıkıntı çıkmaz umarım . Sağolun

Oyla:
Üst Alt