Yardım Türkçe dil seçenegi

Denizci36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
1
Çinden yeni xiaomi redmi note 11 pro aldım içinde Türkçe dil seçeneği yok nasıl yükleme yapa biliriz acaba? Teşekkürler

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Bununla ilgili forumdan bir sürü konu bulabilirsiniz en basit yöntem mi sürüm kurabilirsiniz ama ben mi mesaj ve arama uygulamalarını kullanmak istiyorum derseniz eu custom rom kullanmanızı tavsiye ederim.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hayırlı olsun. Türkçe kullanmak için rom değiştirmeniz gerekli. Öncelikli olarak yağacağınız işlem bootloader kilidi açmak olmalı.

Denizci36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
1
Hayırlı olsun. Türkçe kullanmak için rom değiştirmeniz gerekli. Öncelikli olarak yağacağınız işlem bootloader kilidi açmak olmalı.
Nasıl yapacağım acaba anlata bilirmisiniz rica etsem

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Nasıl yapacağım acaba anlata bilirmisiniz rica etsem

Aşağıdaki bağlantıda bulunan rehberi aynen uygulayabilirsiniz.

Bootloader kilidi bir hafta sonra açılacak. Kilit açıldıktan sonra da Türkçe dil desteği sağlayan bir roma geçiş yapabilirsiniz.

Denizci36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
1
Aşağıdaki bağlantıda bulunan rehberi aynen uygulayabilirsiniz.

Bootloader kilidi bir hafta sonra açılacak. Kilit açıldıktan sonra da Türkçe dil desteği sağlayan bir roma geçiş yapabilirsiniz.
kardesim tesekkurler redmi note 11 pro icin.kullaniliyor.mu bu surum.senin.yolladigin mi9 botler surumu

beyazkartal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
note 2
Konular
1
yapmaya calisacagim cok.tesekkur ederim ustadim bir.hafta oldu tlf aldim cin den kullaniyorum ama bizim dilimiz herzaman en.guzeli
Merhaba,

Yapabildiniz mi?
Uzun süredir Note 11 pro global bekliyordum ama global hayal kırıklığı yarattı bende. Dimensity işlemci olanlar satılıyor sahibinen üzerinden, onları alsak nasıl bir dezavantajı olur

Denizci36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
1
Merhaba,

Yapabildiniz mi?
Uzun süredir Note 11 pro global bekliyordum ama global hayal kırıklığı yarattı bende. Dimensity işlemci olanlar satılıyor sahibinen üzerinden, onları alsak nasıl bir dezavantajı olur
Merhaba kardeşim daha yapamadım fırsatım olmadı dogrusu sagol sun arkadaşlar güzel yönlendirdi ilk fırsatta yapacağım inşallah ben kendim çinden aldım hata ettim hemen acmadım hemen açsa idim içine Türkçe menüde yüklete bilirdim çinde İngilizce kullanıyorum sorun degil sadece uygulamalarda sıkıntı yaşadım biraz onuda hallettim play store ile yinede hala Çince uygulama var kaldıramıyorum

Üst Alt