Soru Türk Telekom'un İstanbul Depreminde Uzun Süre Hizmet Verememesi

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Faturalı galiba dedikleriniz. Faturasızlar için kolay paketler varmış onlardan almayı düşünüyorum.
Eskiden vodofone kullanırken(faturasız gene) mevcut paketin vardı tl yükledikçe yenileniyordu yada kolay paketler vardı. Şuan sadece kolay paket var.

Yavaştan insanları faturalıya çekmeyi düşünüyor çoğu firma. Faturalılarda genelde biraz daha avantaj oluyor. Eskiden bende öyleydim paket seçerdim faturasızda tl yükleyince yenilerdi şimdi onlardan kalmadı pek. Faturalıdayım o sebepl. Birde şu aşım olayı vardı ayda 3tl mi ne paket hakları bitince aşım yapmıyordu içeriğinde olmayan tarifelerede onu ek yapıyorum genelde kafam rahat oluyor o açıdan biraz.

Deniz Koloğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
11
bende o dönemlerde türk telekom kullanıyordum altyapı çökmüştü o gün mayıs sonu vodafone a geçtim fuaturasız 5 gb paketi kullanıyorum 30 tl ödüyorum bundan önce turkcell de kullanmıştım tt ye ucuz diye geçtim ama ucuz değildi benden habersiz beni faturalıya geçirmişler bende tahaaüt bittiği an ayrıldım vodafone a geçtim gayette memnunum değiştirmeye düşünmüyorum bir de oturduğunuz bölgenin altyapısı da önemli bölgenizde en iyi hangisi çekiyorsa onu tercih edin

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Fiyat/Performans bakimindan bakmak gerekirse T.Telekom rakibi yok denebilir.
2 tane Turk telekom hattim var,
15gb-1000dk-1000sms i ; 1. Hattimda 27 TL ye
2. Hattimda 23TL ye kullaniyorum Faturali 1 yil taahhutlu olarak. (4.5G de 100Mbps hiz)

Vodafone hattimda ise 2gb 750dk 500 sms e ise, 30 TL veriyorum. ( 4.5G de 8Mbps hız ??)

Turkcell hattimda da 8gb internet 750 dk 5000 sms e 55 TL oduyorum. (4.5G de 130mbps hiz)

Tabiki deprem vb afetler sonucunda ortaya hizmet verememe gibi bir durum cikmasi Oldukca kotü. Fakat bu durumun yasanmis olmasi operatorlerin altyapilarini daha cok gelistirmesine sebep olmustur.
Son zamanlarda Türktelekom icaatlari, yatirimlari, fiyat konusundaki Uygunlugu ile ön plana cikarken,
Turkcell genelde Fiyatlarini daha da arttirma yönunde yürumeye basladi, Ne de olsa en iyi operator(!)

Vodafonu zaten konusmaya gerek yok.
Bu kadar rezil bir operator görmedim daha önce.
İstanbul, ankara ve muglada da Henuz 15mbps üstu internet kullanamadim.

Kısaca Tercih meselesi diyelim, Ben memnumum. Tavsiye de ediyorum Türk telekomu.

acerect

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
sweetin
Meslek
Video Editör
Konular