Yardım Türk Telekom VoLTE Nasıl Açılır.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Arkadaşlar telefonum magisk ile root'lu VoLTE açabilmek için VoLTE Enabler module yükledim *#*#4636*#*# menüsünde açık gözüküyor fakat Türk Telekom'dan bir türlü açtıramıyorum açabilmek için Xiaomi ile anlaşma yapmaları lazımmış öyle diyorlar. Bunun başka bir yolu var mı?

KARABEY3620

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
redmi note 5
Konular
47
arkadaşlar öncelikle cihazınızda 86583 kodu girip volteyi aktif hale getirin.sonra cihazınız rootlu ise magisk üzerinden vo enabler indirip twrp ile flaslayın.ardından tekrar yıldız kare 4636 kare yıldız ile arayüze girip volte aktifmi kontrol edin.hattınızı turk telekom volte destekli bir cihaza takıp tt online işlemler yükleyin oradan volteyi aktif edin.sonra volte yazıp 5555 yollayın onay mesajından sonra bir müddet daha bekleyin ardından hattınızı xiaomi cihazınıza takın.4.5 g ceken yerde volte aktif olacaktır

kusura bakmayın biraz uzun oldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

TT kullanıcıları bana göre volt e aktif etmeyin.ben mi Max telefonda aktif ettikten sonra bazı arayan veya benim aramalarında karşı tarafa sesim gitmedi volt e yibkapatinca duzeldi
bende öylebir sorun olmadı.sadece 4.5g ceken yerde aktif oluyor.

Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
arkadaşlar öncelikle cihazınızda 86583 kodu girip volteyi aktif hale getirin.sonra cihazınız rootlu ise magisk üzerinden vo enabler indirip twrp ile flaslayın.ardından tekrar yıldız kare 4636 kare yıldız ile arayüze girip volte aktifmi kontrol edin.hattınızı turk telekom volte destekli bir cihaza takıp tt online işlemler yükleyin oradan volteyi aktif edin.sonra volte yazıp 5555 yollayın onay mesajından sonra bir müddet daha bekleyin ardından hattınızı xiaomi cihazınıza takın.4.5 g ceken yerde volte aktif olacaktır

kusura bakmayın biraz uzun oldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende öylebir sorun olmadı.sadece 4.5g ceken yerde aktif oluyor.
86583 kodu andriod one'da işe yaramıyor TWRP ile flashlamaya gerek yok magisk module VoEnabler ile çalışıyor. 4636'da aktif şuan. Destekleyen telefona taktım fakat halen MI A1 yazıyordu herhalde zaman geçmesi lazımdı. Diğer telefonda başkasınındı lazım olunca mecbur çıkarttım :/

Oyla:

KARABEY3620

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
redmi note 5
Konular
47
86583 kodu andriod one'da işe yaramıyor TWRP ile flashlamaya gerek yok magisk module VoEnabler ile çalışıyor. 4636'da aktif şuan. Destekleyen telefona taktım fakat halen MI A1 yazıyordu herhalde zaman geçmesi lazımdı. Diğer telefonda başkasınındı lazım olunca mecbur çıkarttım :/
pardon android one da işe yararmı bilemem ama dediğim gibi denemekte fayda var

Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Şuan zaten aktif sıkıntı operatör tarafından aktifleştirmekde. Başka telefona takmam lazım ama telefon yok.
Edit: VoLTE aktifleşti fakat bu sefer ses karşıya gitmiyor.

Son düzenleme:
Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
TT kullanıcıları bana göre volt e aktif etmeyin.ben mi Max telefonda aktif ettikten sonra bazı arayan veya benim aramalarında karşı tarafa sesim gitmedi volt e yibkapatinca duzeldi
Ayni sorun bende de var. Volteyi cihazdan mi kapattınız yoksa online islemlerden mi kapattınız. Telefon 2g de olmasina rağmen ses gitmiyor karşıya. Kapatıp tekrar arıyorum bu sefer düzgün

Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Ayni sorun bende de var. Volteyi cihazdan mi kapattınız yoksa online islemlerden mi kapattınız. Telefon 2g de olmasina rağmen ses gitmiyor karşıya. Kapatıp tekrar arıyorum bu sefer düzgün
Bende de aynı sorun var.
Evet Türk telekomda sıkıntı var.
Öyle demeyin, cihaza göre değişiyor diye düşünüyorum açıkçası... Ben hiç açamadım mesela, Mido sahibi değerli bir hocam açtı ve sorunsuz kullanıyor

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk
Hocam Türk telekomdan çalıştırabilen var mı? Eğer o kişi türk telekom kullanmıyorsa Türk telekomda çalışmıyor demektir.

Oyla:

yusuf46300

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi note 10
Konular
6
Ben bir iphone taktım açtırdım faturalı olmamız gerekiyormuş turk Telekom da faturalı da oldum şuan sorunsuz kullanıyorum

Oyla:
Üst Alt