Yardım Turk Telekom VoLTE Cozum

hibotr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
mi8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Beta
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Gencler Mi telefonlar icin volte aktif etmek icin *#*#86583#*#* kodu yaziyoruz telefonda aktif ediyoruz ama tt tarafindan aktif olmuyor o yuzden tt tanidigi bir telefona kendi hattimizi takiyoruz ozellikle iphone 7 vb. Telefona ordan tt mobil girie yapip veya sms yoluyla volte hattimiza tanimladiktan sonra mi telefonumuzda volte yi kullanmaya baslayabilirsiniz benim icin volte onemliydi cunku volte hemen karsi tarafa baglaniyor ozellikle de online bir oyunda volte olmadan telefon caldiginda kendini 3g aliyor o arada baglantimizda kopuyor oyunumuzda maholuyor. İyi gunler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Bu çözüm her telefon için geçerli değil evet bir çözüm ama bazı telefonlarda işe yaramayacaktir kesin ve net bir çözüm için sizin dediğiniz yapılıp ardından Türk Telekom un bulunduğu farklı bir telden efs dosyalarını bulup kendi telefonunuza PC aracılığı efs dosya yöneticisi ile atmak ben Turkcell kullanıyor iken forumda anlatımı mevcut snapdragon cihazlara volte aktif etmek diye görebilirsiniz oradaki adımlarla aktif edebilmiştim şuan türk telekoma geçtim faturalı olmadığım için volte aktif değil faturaliya gecicem en kısa sürede bakalım o zaman durum nasıl olucak forumda Vodafone ve Turkcell efs dosyaları mevcut ama kimse türk Telekom için efs dosyası yayınlanmamış belki de sizin dediğiniz yöntem ile de çözüme kavusabilirim ama dediğim gibi herkes için kesin bir çözüm değil

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

0Kemal51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Bildiğim kadarıyla tt faturalı hatlar için veriyor bize yine yok yani

Oyla:

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Gencler Mi telefonlar icin volte aktif etmek icin *#*#86583#*#* kodu yaziyoruz telefonda aktif ediyoruz ama tt tarafindan aktif olmuyor o yuzden tt tanidigi bir telefona kendi hattimizi takiyoruz ozellikle iphone 7 vb. Telefona ordan tt mobil girie yapip veya sms yoluyla volte hattimiza tanimladiktan sonra mi telefonumuzda volte yi kullanmaya baslayabilirsiniz benim icin volte onemliydi cunku volte hemen karsi tarafa baglaniyor ozellikle de online bir oyunda volte olmadan telefon caldiginda kendini 3g aliyor o arada baglantimizda kopuyor oyunumuzda maholuyor. İyi gunler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
444'lü bir numara arayabiliyor musunuz? Ya da 9333 gibi numaraları.. *123# bile yapılamıyor VoLTE aktifken.

Oyla:
Üst Alt