Türk Telekom Türk Telekom Servis Yok

• Konbuyu başlatan Üye silindi 78063
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 548
Ü

Üye silindi 78063

Guest
Arkadaşlar cihaz mi 8 lite bulunduğum konumda şebeke full ama şuan turk telekom gidip geliyor hiçbir şekilde arama vs yapılmıyor. Acaba operatörden mi yoksa cihazdan mı kaynaklı bu sorunu yaşayan var mı şuan ?

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Mi8 lite kullanan eşime arayan ulaşamıyor açık olduğu halde. Garantili, global kararlı sürüm yüklü ve bootloader kapalı. Ne sorunlu seriymiş arkadaş. Root, rom, twrp yi becerebilseydim valla dakka durmaz değiştirirdim. Bakalım kullanıyoruz öyle.

Ü

Üye silindi 78063

Guest
Mi8 lite kullanan eşime arayan ulaşamıyor açık olduğu halde. Garantili, global kararlı sürüm yüklü ve bootloader kapalı. Ne sorunlu seriymiş arkadaş. Root, rom, twrp yi becerebilseydim valla dakka durmaz değiştirirdim. Bakalım kullanıyoruz öyle.
hocam cihazım rootlu eu rom normalde hiç şebeke sıkıntısı yaşamam ilk kez bugün 1 saattir yaşıyorum. operatör kaynaklı heralde

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
hocam cihazım rootlu eu rom normalde hiç şebeke sıkıntısı yaşamam ilk kez bugün 1 saattir yaşıyorum. operatör kaynaklı heralde
Mobil veri kopmaları ne durumda hocam? Servise mi yollayayım, yoksa gemileri yakıp kilit açıp darmaduman mı edeyim kararsızım whew~~

Ü

Üye silindi 78063

Guest
Mobil veri kopmaları ne durumda hocam? Servise mi yollayayım, yoksa gemileri yakıp kilit açıp darmaduman mı edeyim kararsızım whew~~
hocam garanti süreniz çok uzun değilse yardırın valla. cihaz ilk aldığım zaman göre uçuyor. 7 saat ekran süresi veriyor 4 veriyordu normalde...

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
hocam garanti süreniz çok uzun değilse yardırın valla. cihaz ilk aldığım zaman göre uçuyor. 7 saat ekran süresi veriyor 4 veriyordu normalde...
13 aylık garantisi devam ediyor. Bu arafa mobil veri kopması ne durumda hocam? Bulunduğunuz romda yaşiyor musunuz?

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
hayır hocam süper hiç bir kopma yok şu an şebeke geri geldi operatör kaynaklıymış.
Geçmiş olsun. Son bir soru afedersin hocam, hangi rom kullaniyorsunuz, tavsiye eder misiniz? Amaç veri ve şebeke problemlerimden ve pil sorunlarindan kurtulmak.

Ü

Üye silindi 78063

Guest
Geçmiş olsun. Son bir soru afedersin hocam, hangi rom kullaniyorsunuz, tavsiye eder misiniz? Amaç veri ve şebeke problemlerimden ve pil sorunlarindan kurtulmak.
eu beta rom hocam tavsiye ediyorum tabi ki ama eşinizin telefonu demiştiniz beta sıkıntı yaşatabilir güncelleme paketini indirip kuruyorum. yani güncellyici sıkıntılı biraz ama paketi indirip direkt sorunsuz kurabilirsiniz.

Üst Alt