Sohbet Türk Telekom Online İşlemler Telefonumu Artık Tanıyor ama ?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Arkadaşlar sizde biliyorsunuz ki cihazlarımızı Türkiye de ki operatörler tanımıyordu ve bu sebeple online işlemlerde ayarlar bölümü yada 4g bağlantısını aktifleştiremiyorduk.
Bugün girip baktığımda Mi Mix cihazımı Mi Max olarak tanıyor. Benim için buda bir gelişme sizlerinde cihazlarını kontrol etmelerini rica ediyorum ayrıca diğer operatörlerde de cihazlarımız artık gözüküyor mu sizden ricam konunun altında paylaşmanız. Teşekkürler.

Ayıca ben konuyu Online İşlemler > Tüketici Şikayetleri bölümünden ekran görüntüsü ile bildirdim yanlış cihazları sizde bu şekilde bildirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-12-04-13-33-23-092_com.tmob.AveaOIM.png
    Screenshot_2017-12-04-13-33-23-092_com.tmob.AveaOIM.png
    128,4 KB · Görüntüleme: 99

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
bildirdiginde düzeldi mi?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
bildirdiginde düzeldi mi?
Henüz yeni bildirdim ama zamanında hiç bir şey yazmıyorken çok tartışmıştık bu konuyu BTK aracılığı ile, bana şöyle bir dönüş yapmışlardı Bu telefona şuan da hizmet vermiyoruz ve hizmet vermeyi de düşünmüyoruz diye :) bakıyorum şuan adam oluyorlar

maboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi5s
Meslek
elektronik-bilgisayar
Konular
10
Bende imei den aliyor tlf bilgisini general mobil gözüküyor tlf

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31

maboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi5s
Meslek
elektronik-bilgisayar
Konular
10

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Türkcell otomatik olarak xiaomi mi 6 olarak yazmıştı baya da güzel herşeyden yararlanıyorum

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Türkcell otomatik olarak xiaomi mi 6 olarak yazmıştı baya da güzel herşeyden yararlanıyorum
Hiç gerekmediği halde, sırf merakımdan bugün Müşteri temsilcisini aradım ve hattımın VoLTE'ye açılmasını talep ettim, gerekli işlemlere başladı ancak Cihazımı sistemden göremediği için, işlemi gerçekleştiremedi...SIM kartınızı başka bir cihaza takın ve 1 saat sonra tekrar arayın dedi...
Cihazımın destekleyip, desteklemediğinin ne alakası var, ben hattıma istiyorum, hangi cihazda kullanacağım sizi ilgilendirmez ki falan dedim ama sonuçta olmadı...Evde de müsait başka bir cihaz yok....yani kısacası başka bahara kaldı8=);(

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
Hiç gerekmediği halde, sırf merakımdan bugün Müşteri temsilcisini aradım ve hattımın VoLTE'ye açılmasını talep ettim, gerekli işlemlere başladı ancak Cihazımı sistemden göremediği için, işlemi gerçekleştiremedi...SIM kartınızı başka bir cihaza takın ve 1 saat sonra tekrar arayın dedi...
Cihazımın destekleyip, desteklemediğinin ne alakası var, ben hattıma istiyorum, hangi cihazda kullanacağım sizi ilgilendirmez ki falan dedim ama sonuçta olmadı...Evde de müsait başka bir cihaz yok....yani kısacası başka bahara kaldı8=);(

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Hocam Türk Telekom bu hizmeti veriyor fakat şartı var, faturalı hat kullanmalısınız. Türkcell' e geçtikten sonra mi6 cihazım operatörde görünmüyor. Müşteri hizmetlerini aradım bu marka ile anlaşma yapılmamış ne zaman anlaşma yapılırsa o zaman kullanırsınız şuan kullanamayacaksınız dediler. Bende BTK' ya şikayetimi bildirdim o Türkcell Xiaomi' yi tanıyacak. Türkcell in siteside internet ayarlarını gönder seçeneğinden adını hiç duymadığım ve ihtalat yolu ile gelmeyecen cihazlar var, Xiaomi yok. Üretici firma bizi arasın ya da siz görüşün dediler gereken yapılır. Üretici firma çin' de dedim nasıl olacak? yapacak birşey yok ne zaman anlaşma inceleme yapılırsa o zaman kullanırsınız dediler :) Türkcell yürek yemiş galiba :) :) :)

Üst Alt