Yardım Türk Telekom meşgule düşüyor

7ulasaksoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
Xaomi mi 8
Konular
35
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Pixel rom
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Açık
Beni arayanlar telefonumun meşgule düştüğünü söylüyorlar. Bende arama yapınca çağrı sonlandırıldı diyor. Ama işin garibi ben internetimi kullanabiliyorum hemde baya hızlı şekilde (4.5g olarak)
Şebeke durumu ise genelde tek diş olarak seyrediyor evdeykende işyerindeyken de.

Hkan0303

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
11
Note 6 Prolardada sürüm numarasını hatırlamadığım global bir sürümdede aynı problem vardı hocam ikinci aramada falan ancak ulaşabiliyorlardı custom roma geçerek veya bir önceki sürüme düşerek çözmüştüm. Siz zaten custom rom kullanıyorsunuz rom değiştirerek çözebilirsiniz veya rom içerisindeki dosyalarda oynama yapabilecek değerli hocalarımız yardımcı olabilir, fikirlerini söyleyebilir.

Oyla:

7ulasaksoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
Xaomi mi 8
Konular
35
Note 6 Prolardada sürüm numarasını hatırlamadığım global bir sürümdede aynı problem vardı hocam ikinci aramada falan ancak ulaşabiliyorlardı custom roma geçerek veya bir önceki sürüme düşerek çözmüştüm. Siz zaten custom rom kullanıyorsunuz rom değiştirerek çözebilirsiniz veya rom içerisindeki dosyalarda oynama yapabilecek değerli hocalarımız yardımcı olabilir, fikirlerini söyleyebilir.
Umarım çözüm olur hocam volteyi kapattım düzeldi. Ama şebeke gene yerlerde..

Pixel 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt