Yardım Türk Telekom Arama Yapmama Sorunu

switheX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Note 12 Pro+
İhlas Marmara Evleri 1.Kısım B-11 Daire:10 Kat:4
Konular
1
Selamün aleyküm arkadaşlar bir problemim mevcut. Cihaz: Redmi Note 12 Pro+
Turkcell ve Vodafone sim kartlarda hiçbir problem yok. Fakat Türk Telekom hattında şebeke gözüküyor, mesaj atılabiliyor ama arama yapılacağı zaman hiç çalmıyor. Uzun uzun arama ekranında kalıp çağrı sonlandırıldı diyor. Başkası beni arayınca da ulaşılamıyor. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Ekli dosyalar

• IMG_20230430_173040.jpg
    IMG_20230430_173040.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 13

sertadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hshag
Cihazım
Hshshs
Konular
0
Çağrı merkezinde çalışıyorum. Turktelekom mobilde kardeşim. Hattında yönlendirme var. Ara 4441444 u numaranı soyle (hat yasal sahibi sen isen) eğer değilsen hat yasal sahibi arayacak. Hattımdaki tüm yönlendirmeleri iptal etmek istiyorum de işlem tamam.

switheX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Note 12 Pro+
İhlas Marmara Evleri 1.Kısım B-11 Daire:10 Kat:4
Konular
1
Çağrı merkezinde çalışıyorum. Turktelekom mobilde kardeşim. Hattında yönlendirme var. Ara 4441444 u numaranı soyle (hat yasal sahibi sen isen) eğer değilsen hat yasal sahibi arayacak. Hattımdaki tüm yönlendirmeleri iptal etmek istiyorum de işlem tamam.
Başka telefonda bu sim kartı çalışıyor fakat.
Hattımda bir yönlendirme mevcut değilmiş, cihaz yurtdışı ve türk telekom ile arama yapamıyorum.

Üst Alt