Sohbet Türk kardeşlerime❤️

elshadaskerli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Elshad
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Arkadaşlar belki yeri değil ama Azerbaycanlıyım bir daha bu kadar kişiyi bir arada nerde bulurum bilemiyorum fırsatını bulduğum için her Türk kardeşime Azerbaycan Karabağ savaşında bize destek olduğu için çok teşekkür ederim şuan kardeşim savaşta gelmelerine az kadlı. Bana söyledi ki Türk askerleri yakında Karabağda olucak ve bu süreçte Türk abi kardeşlerimin ne kadar destek olduğunu gördüm her zamanda bu böyle oldu ve şunu unutmayın bu savaşta olduk ve üstesinden hep birlikte geldik ne zaman Türk kardeşlerimizin ihtiyacı olursa ve ne zaman savaş çıkarsa canımızla kanımızla tüm gücümüzle ordayız tüm gücümle sizinle el ele verip düşmanının kanını içmek için yanınızdayım hepinizi çok ama çok seviyorum❤️

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Güzel sözlerin için teşekkürler. Vazifemiz,görevimiz ve borcumuz. Azerbaycan halkının ve Azerybaycan Türk'ü kurtarma ekiplerinin Elazığ depreminde bizlere verdiği destek halen hafızalarda. Biz bugün hiçbir devletin hayatında dahi göremeyeceği kadar birbirimize bağlıyız. Biz bir millet iki devletiz. Aynı soydanız,aynı kandanız,aynı candanız. Öyle ki Azerbaycan halkı Oğuz soyundan gelir ve Oğuz Türkleri savaşçı,cesur ve bağımsız kimlikleriyle bilinir.Bugün adının bile zikredilmesine tahammül edilmeyen, halen daha yeniden dirilişinden korkulan Osmanlı Devletini kuran Türk boyuda Oğuzlardır. Bu nedenle yüzyıllar geçsede Azerbaycan ve Türk halkı arasında tarif edilemez bir kan bağı var. Tüm Azerybaycanlı kardeşlerimize selam.. Karabağ Azerbaycandır,Karabağ Türklerindir.

elshadaskerli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Elshad
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Güzel sözlerin için teşekkürler. Vazifemiz,görevimiz ve borcumuz. Azerbaycan halkının ve Azerybaycan Türk'ü kurtarma ekiplerinin Elazığ depreminde bizlere verdiği destek halen hafızalarda. Biz bugün hiçbir devletin hayatında dahi göremeyeceği kadar birbirimize bağlıyız. Biz bir millet iki devletiz. Aynı soydanız,aynı kandanız,aynı candanız. Öyle ki Azerbaycan halkı Oğuz soyundan gelir ve Oğuz Türkleri savaşçı,cesur ve bağımsız kimlikleriyle bilinir.Bugün adının bile zikredilmesine tahammül edilmeyen, halen daha yeniden dirilişinden korkulan Osmanlı Devletini kuran Türk boyuda Oğuzlardır. Bu nedenle yüzyıllar geçsede Azerbaycan ve Türk halkı arasında tarif edilemez bir kan bağı var. Tüm Azerybaycanlı kardeşlerimize selam.. Karabağ Azerbaycandır,Karabağ Türklerindir.
Yazdığın herşey için teşekkür ederim. Son deprem olayında sizin kadar bizimde canımız yandı... Çok isterdim orda olub elimle,tırnağımla kazıyıp tüm türk kardeşlerime yardım etmek ama elimde değildi. Acınız acımızdır can Türkiyem.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Çırpınırdın Karadeniz
Bakıp Türk'ün bayrağına
Ah ölmeden bir görseydim
Düşebilsem toprağına

Sırmalar sarsam koluna
inciler dizsem yoluna
Fırtınalar dursun yana
Yol ver Türk'ün bayrağına

Kafkaslardan aşacağız
Türklüğe şan katacağız
Türk'ün şanlı bayrağını
Turan ele asacağız
Azerbaycan bayrağını
Karabağ'da asacağız

Bu kıtalar boşuna yazılmadı gardaşım. Selam olsun tüm gardaşlarımıza, selam olsun Turan ordusuna, dualarımız her daim sizinle. İki devlet tek millet kıyamete kadar beraberiz.

Pixel cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elshadaskerli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Elshad
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Çırpınırdın Karadeniz
Bakıp Türk'ün bayrağına
Ah ölmeden bir görseydim
Düşebilsem toprağına

Sırmalar sarsam koluna
inciler dizsem yoluna
Fırtınalar dursun yana
Yol ver Türk'ün bayrağına

Kafkaslardan aşacağız
Türklüğe şan katacağız
Türk'ün şanlı bayrağını
Turan ele asacağız
Azerbaycan bayrağını
Karabağ'da asacağız

Bu kıtalar boşuna yazılmadı gardaşım. Selam olsun tüm gardaşlarımıza, selam olsun Turan ordusuna, dualarımız her daim sizinle. İki devlet tek millet kıyamete kadar beraberiz.

Pixel cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İyiki varsınız insanın bu kadar kardeşinin olduğunu bilmesi çok güzel bir duygu başka hiç bir ülke bu duyguyu yaşayamaz. Çünki bizim gibi iki kardeş ülke yok.

Üst Alt