Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
note 8 pro ıcın twrp yok henuz uygulamada cıkmıyor atıyor
kullanan akradaslarda da bu sekıldemı?=

Official twrp yayınlandı hocam.

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Telefona ilk bu twrpden mi9 se olan 1 ve 2 twrp sırasından ilkini kurrum. Android 9 lu biseydi twrp sonra telefona kurduktan sonra 1.twrp ile başlat
2.telefonu yeniden başlat
Ben 1.i sectim ve telefon twrp modda kaldi. Ardindan reboot sistem desemde cikmadi. Bende format data yaptim sifirladim telefon yeni bastan kuruldu. Fakat bu kezde ne wifi calisiyordu ne ses cikiyordu telefondan bende ayarlar güncelleme en son paketi indirdim. Kurulum dedim telefon kapandi twrp modda acildi kendisi yeni inen dosyayi twrpyle kurdu. Sonra bsktim twpr varmi diye yokmus. Bende yeniden twrp aracindan 2.ci olani sectim yani android Q 10 olan twrpyi mi9 se icin olan onu kurdum bu sefer düzgün calisti. Sonra magisk flasladim oda oldu. Baska bi zaman magisk modülünü kaldirip baska bi sürüme gecmek icin magiskten magiski kaldir dedim. Sonra telefona restart attim. Kalan magisk apkyi sildim. Twrp den magisk flaslayacam diye girdim telefon yine twrpde kaldi. Sürüm V11.0.6.0 global bana yardımcı olun ne yapmam gerek biri yardım etsin. Bu twrp de kalma olayini 5 kez yaşayıp wifi baglanmadigi icin temiz romu telefonu sifirlayip kurdum sonra wifi geliyor ses geliyor ama ne magisk ne twrp bir daha kuramadım. Root kontrol apk (checker) baktigimda root düzgün calismiyor veya baska bi sorun diyor. Ama magiskte yok twrpde nerde hata var.

kmserdar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
ne yaptıysam olmadı, pc (tek tuşla yükleme uygulaması) tlf'nu bir türlü görmüyor..bt kilidi açık, usb hata ayıklama açık..manuel olarak twrp'yi yüklemeye çalışıyorum onda da adb sürücüsü yüklenmiyor bir türlü..pc'de windows 64 bit yüklü

Bedircan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BedirCan
Cihazım
Xaomi not 7 pro
Konular
0
Öncelikle emeklerinize ve cabaniza sağlık Mi 9 lite twrp yüklemek istedim 3 farklı bilgisayardan denedim cihaziniz USB doğru bağlanmış mi kontrol ediliyor yazısında aşırı derecede fazla zaman kaybettiriyor ve ondan sonra ki aşama twrp cihaza yazılıyor çok uzun bekleyin ve iptal Edip bu normal mi yoksa benim hatam mi var sormak istedim.

AhmetBarut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
7
Merhaba, Hocam dosyayı indirmeye çalıştığımda virüs olduğunu söylüyor ve dosya indiği gibi siliniyor

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174

dj halid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0
Arkadaşlar dün note7 denedim ve bugün note8 deniyorum ama hep hata veriyor. Proğramla ilgili bir probnlem var sanırım ?

mekayin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mekayin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Redmi Note 8
Twrp dosyası inmiyor