Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

mucahitunlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi9
Konular
1
bende de aynı sorun var sürekli yeniden başlıyor nasıl çözdün
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazım redmi note 8 rom kuramıyorum sürekli yeniden başlıyor ve twrp açılıyor 2 farklı twrp indirdim 4 wipe yapınca da telefon brick oluyor tekrar stock atıyorum sonra tekrar twrp yüklüyorum, istesem mi flashla stock atarım ama custom rom yüklemek istiyorum aynı ne yapmam gerekiyor?
Edit: halloldu
bende de aynı sorun var yardımcı olur musun sürekli yeniden başlıyor

alioz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
0
mi note 10 pro için twrp eklemesi yapılacakmaı yada note 10 u seçip twrp kursak sıkıntı çıkarmı acaba

agmam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet ergün
Cihazım
mi9t
Konular
1
sonunda hallettim, ses açma tuşu+güç tuşuna defalarca basarak twrp yi tekrar açabildim. yeniden format data dedim. sonrasında usb den bağladığım telefona attığım yukarıdaki linkten indirdiğim zip dosyasını göstererek install dedim yeniden başladığında her şey normale döndü. bütün bunları telefonum 4.5 g de çok şarj yemeye başladığı için yapmıştım. bakalım değişen bir şey olacak mı?
yaptığım işlem maalesef 4.5 g nin pili çok çabuk tüketmesine bir çözüm olamadı. normal kullanımda sabahtan akşama pil zor çıkıyor yine. halbuki önceleri %80 altına düşmüyordu benzer kullanımda. çözüm bulabilen paylaşırsa memnun oluruz.

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Abiler 6 7 sayfa okudum bulamadım önceden yazıldıysa kusura bakmayın. yüklüyorum TWRP Recovery cihaza yazılıyor diyor o ekranda pc kalırken o sırada telefon siyah boş ekranda kalıyor ve sadece sol çentikte beyaz küçük yazıyla Any key to shutdown diyor. Rehber - Xiaomi Tüm Cihazlar USB Sürücüleri • [Adb - Qualcomm] • [Windows Driver] konudan driverlerida indirdim pc de windows 10 pro işletim sistemli. Yardımcı olursanız sevinirim handshake~~

Nevzat42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nevzat
Cihazım
redmi not8 pro
Konular
0
Kardesım crome ındırmeyı engelledı dıye ındırmıyor kısacası vırus var dıyor sanırım

aydn70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alparslan
Cihazım
Xiaomi Note 10
Meslek
Seyyar Telefoncu
Konular
1
Dosyayı İndirmek istiyorum Fakat (TRUVA ATI) Virüsünün Algılanıldığı Söyleniyor ! ENGELLENDİ UYARISI VERİYOR.

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Hadi ama kimsede cevaplar yok mu :(
chrome da dosya indiğinde virüs uyarısı veriyor ve engelliyor evet ama o durumda chrome sağ altta tüm indirilenleri göster (ctrl+ j ) derseniz orda riskli dosyayı tut ya da yinede çalıştır seçeneğini görecekseniz. tıklayınca indirip kullanabiliyorsunuz. handshake~~ daha önce şurada da bahsi geçmiş konunun Recovery - Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Yayınlandı

Son düzenleme:

kntrli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İzzet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
teşekkürler işe yarıyor ve anlatım çok iyi

emcbobo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mi9 se
Konular
21
twrp cihaza yazdırılıyor kısmında kalıyor yardımcı olabilecek var mı ? mi9 se cihazım

Üst Alt