Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

İbrahim BAŞ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
xiaomi not10
Konular
10
Hocam herseyi otomatik mi yüklüyor hiç birsey yapmamiza gerek kalmiyormu onu anlamadım

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
işlemlerin aynısını yaptım ve cihaz sürekli twrp ekranında ne yapmam gerekiyor

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
işlemlerin aynısını yaptım ve cihaz sürekli twrp ekranında ne yapmam gerekiyor
Hocam tam olarak ne yapmak istediğinizi (eu rom mu yükleyeceksiniz, root yapacak mısınız?) Mevcut olarak hangi romu kullandığınızı bilmiyorum ne yapmak istiyorsanız belirtseniz size bu süreçten sonra atılacak adımlarda yardımcı olacak çok arkadaşımız olacaktır.

Bilgiyi paylaşmak güzeldir. MI 9 LİTE den yazıldı.

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
Hocam tam olarak ne yapmak istediğinizi (eu rom mu yükleyeceksiniz, root yapacak mısınız?) Mevcut olarak hangi romu kullandığınızı bilmiyorum ne yapmak istiyorsanız belirtseniz size bu süreçten sonra atılacak adımlarda yardımcı olacak çok arkadaşımız olacaktır.

Dün benimde başıma geldi başka bir twrp yükleyin düzeliyor
Sorunu çözdüm araştırarak Biraz hocam twrp ekranında takılı kaldıydı wipedan format falan yaptım sonra eu rom indirdim install falan yaptım ama sorunu çözdüm çok şükür zor oldu a
Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu çözdüm araştırarak Biraz hocam twrp ekranında takılı kaldıydı wipedan format falan yaptım sonra eu rom indirdim install falan yaptım ama sorunu çözdüm çok şükür zor oldu ama biraz kusura bakmayın hocam biraz anlatma konusunda iyi değilimdir(:|eu rom yükledim en sonunda ZENGİN TedMosby

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu çözdüm araştırarak Biraz hocam twrp ekranında takılı kaldıydı wipedan format falan yaptım sonra eu rom indirdim install falan yaptım ama sorunu çözdüm çok şükür zor oldu ama biraz kusura bakmayın hocam biraz anlatma konusunda iyi değilimdir(:|eu rom yükledim en sonunda ZENGİN TedMosby
Hadi hayırlı olsun hocam sevindim.

panzerbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halilcan Dum
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Konular
0
Redmi 8 ekleyebilir misiniz

agmam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet ergün
Cihazım
mi9t
Konular
1
mi 9 t cihazıma anlatıldığı şekilde twrp yi kurdum ve format data seçeneğini uyguladım. sonrasında indirdiğim miui_DAVINCIEEAGlobal_V11.0.1.0.QFJEUXM_fd5b674cfd_10.0 yüklemek istedim ama bir türlü gösteremedim. yeniden başlatayım diyorum mi yazısında takılı kalıyor, üreticinizle iletişime geçin diyor sanki. şu işi öğreneyim dedim çorbaya çevirdim galiba. ne yapabilirim. acemiyim bu konularda

agmam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet ergün
Cihazım
mi9t
Konular
1
sonunda hallettim, ses açma tuşu+güç tuşuna defalarca basarak twrp yi tekrar açabildim. yeniden format data dedim. sonrasında usb den bağladığım telefona attığım yukarıdaki linkten indirdiğim zip dosyasını göstererek install dedim yeniden başladığında her şey normale döndü. bütün bunları telefonum 4.5 g de çok şarj yemeye başladığı için yapmıştım. bakalım değişen bir şey olacak mı?

mucahitunlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi9
Konular
1
mi9 twrp bozuk galiba yükledigim zaman bootloop oluyor telefon mi logosunu görüp devamlı yeniden başlatıyor sorunu çözemedim orjınal rom attım düzeldi bu sefer de twrp silindi tekrar yüklediğim zaman yine bootloop oluyor bir türlü twrp yükleyip sistemi açamadım acil yardımcı olurmusunuz

Üst Alt