Rom Tüm romlar hakkında genel bilgilendirme gerekiyor

huso1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Konular
14
Arkadaşlar forumda birçok rom paylaşılmış fakat hangi cihaz içindir hangi cihaz için hangi linkten indiricez anlayamadım. Yada bir tek rom tüm xiaomi cihazlara uyuyormu çünkü bir adet link var genelde. Birde benim gibi ilk defa xiaomi kullananlar için hangi rom iyidir değildir diye forumda bir anket yapsak onuda sabitlesek benim gibiler girip ilk en çok oy alan romları kurabilir. Rom bilgilendirmesi çok az yapılmış mi 9t için hangi romları kurabilirim hiç belirtilmemiş mesela pixel expereince rom hiç adı bile geçmemiş o nasıl romdur hangi telefonlar için vardır bilgisi olan varmı

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Genelde romlar ilgili cihaz modelinin altında bulunur , böylece hangi telefona ait olduğunu zaten bilirsiniz ,custom romlar ise tek bir başlıkta bulunur,içinde indirme bağlantısı vardır, cihazınız için uygun olan romu o bağlantıdan indirip kurabilirsiniz

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Forum Kurallarımız
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.
  • 3.10. Başlıklarda ilk harf büyük diğerleri küçük olacak şekilde yazılmalıdır.
Gerekli düzenlemeleri yapın lütfen

huso1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Konular
14
Genelde romlar ilgili cihaz modelinin altında bulunur , böylece hangi telefona ait olduğunu zaten bilirsiniz ,custom romlar ise tek bir başlıkta bulunur,içinde indirme bağlantısı vardır, cihazınız için uygun olan romu o bağlantıdan indirip kurabilirsiniz
miuı pro rom ücretli rommu veya hangileri ücretlidir ?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129