Mod Tüm "FPS" kilitlerini kaldırmak

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Bu modül ne işe yarıyor?
Merhabalar herkese iyi günler
bu paylaştığım modül oyunlarda gpu modelinizin adreno 730 olarak görünmesini sağlar ve tum fps ve grafikler ayarlarinin açılmasını sağlar...

Kurulum
-Herhangi farklı fps açma modülü varsa silin
-verdigim modülü kurun
-ve cihazi yeniden başlatın
-Artik cihazınız adreno 730 gpu'nun desteklediği tüm fps, grafik ve oyunları destekler
-Miui 14/13,aosp romlarda denedi

Sorumluluk reddi
Bootlop a düşmüş cihazlardan,soft brick olan cihazlardan,sizin uyguladığıniz yanlış yöntemlerden dolayı çıkabilecek sorunlardan ben veya miui Türkiye forumu sorumlu değildir...
Bir sorun yaşadığınızda yorumlar kısmına yazın elimizden geldiğince yardımcı oluruz
hayırlı günler dilerim...

Ekli dosyalar

• spoofA730.zip
    537,5 KB · Görüntüleme: 465

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
telefon tamirde. gelince deneyeceğim fakat 1 sorum var. bende 90 fps açık oluyor ama 90 fps i işaretlesemde oyunda 90 fps vermiyor 60 sabit kalıyor. bu sıkıntı yine olur mu yoksa işe yarar mı? cihazım oneplus 8t 12/256

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
telefon tamirde. gelince deneyeceğim fakat 1 sorum var. bende 90 fps açık oluyor ama 90 fps i işaretlesemde oyunda 90 fps vermiyor 60 sabit kalıyor. bu sıkıntı yine olur mu yoksa işe yarar mı? cihazım oneplus 8t 12/256
Yarayabilir hocam denemek lazım sorununuz cözülmez ise ya burdan yada dm den ulaşın elimden geldiğince yardımcı olurum

_emrah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Bu modül ne işe yarıyor?
Merhabalar herkese iyi günler
bu paylaştığım modül oyunlarda gpu modelinizin adreno 730 olarak görünmesini sağlar ve tum fps ve grafikler ayarlarinin açılmasını sağlar...

Kurulum
-Herhangi farklı fps açma modülü varsa silin
-verdigim modülü kurun
-ve cihazi yeniden başlatın
-Artik cihazınız adreno 730 gpu'nun desteklediği tüm fps, grafik ve oyunları destekler
-Miui 14/13,aosp romlarda denedi

Sorumluluk reddi
Bootlop a düşmüş cihazlardan,soft brick olan cihazlardan,sizin uyguladığıniz yanlış yöntemlerden dolayı çıkabilecek sorunlardan ben veya miui Türkiye forumu sorumlu değildir...
Bir sorun yaşadığınızda yorumlar kısmına yazın elimizden geldiğince yardımcı oluruz
hayırlı günler dilerim...
son 3 gündür fps dropunu belki farklı romlar deneyerek çözerim diye denemediğim rom kalmadı fazla anlamadığım halde çekirdek ayarlarına kadar değiştirip cihazı bozmama ramak kalmışken bu paylaşımı gördüm, miui 13 eu romdayım efsane çalışıyor amacım fps yükselmesinden ziyade fps drobunu azaltmaktı şuan hem fps kilitleri açılmış hemde daha az droplanma oluyor teşekkürler paylaşım için mükemmel oldu bu benim için

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
son 3 gündür fps dropunu belki farklı romlar deneyerek çözerim diye denemediğim rom kalmadı fazla anlamadığım halde çekirdek ayarlarına kadar değiştirip cihazı bozmama ramak kalmışken bu paylaşımı gördüm, miui 13 eu romdayım efsane çalışıyor amacım fps yükselmesinden ziyade fps drobunu azaltmaktı şuan hem fps kilitleri açılmış hemde daha az droplanma oluyor teşekkürler paylaşım için mükemmel oldu bu benim için
Hocam İşinize yaradıysa ne mutlu bana 😃

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
bu module ile wild rift te 120 fps aliyormusunuz, tabii ekran 120mhz ise ?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
90 fps aktif olduğu halde 60 fps sabit almanızın başlıca nedeni "pil ve performans" uygulamasının oyun açıkken ekran yenileme hızını 60 hzye kilitlemesi.
Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet kısmına girip menüden sistem uygulamalarını göster dedikten sonra listeden pil ve performans uygulamasını bulup verilerini temizleyin. Oyuna tekrar girdiğinizde 90 fps almaya başlarsınız.

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
90 fps aktif olduğu halde 60 fps sabit almanızın başlıca nedeni "pil ve performans" uygulamasının oyun açıkken ekran yenileme hızını 60 hzye kilitlemesi.
Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet kısmına girip menüden sistem uygulamalarını göster dedikten sonra listeden pil ve performans uygulamasını bulup verilerini temizleyin. Oyuna tekrar girdiğinizde 90 fps almaya başlarsınız.
hocam arkadaşın cihaz op 8t imiş ama

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
hocam arkadaşın cihaz op 8t imiş ama
Doğru cihaz modelini gözden kaçırmışım.
Xiaomi için bu kısıtlamadan kaçmak çok kolay ancak söz konusu Oneplus olunca işler epey zor. Bir çok uygulamaya 60 hz sabitleme yapıyor ve yüksek FPS'in önünü kesiyor.

Oneplus için marketten Setedit uygulaması indirip "peak_refresh_rate" satırını bulup değeri 1 yapmak gerekiyor.
Bazı güncel sürümlerde çalışmayabilir.

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
Redmi note 11 pro Endonezya-global-lineage romlarda çalışmıyor aynı cihazı kullanıp kuracakların bilgisine

Üst Alt