Yardım Tuhaf Ekran Yansıtma Sorunu

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
merhabalar öncelikle, olay şu daha önce takıldığımiz cafede telefonumdan tv ekranina Youtube üzerinden yayınlama yaptım gayet stabil şekilde çalışmakta sıkıntı bundan değil sıkıntı şu şimdi ne zaman cafeye gelsem tv üzerinde youtubedan açılan videolar direk benim Youtube geçmişine düşüyor ayarlardan ve youtubedan kablosuz ekran bağlantılarını kontrol ettim kesinlikle bağlı değil bu olayı daha önce yaşamış olan ve çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Bu olay sadece kafeye gidince oluyorsa bence bir sekilde baglaniyorlar birbirlerine. Kablosuz digrudan baglanti ayarini tekrar kontrol edin bi

Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Bu olay sadece kafeye gidince oluyorsa bence bir sekilde baglaniyorlar birbirlerine. Kablosuz digrudan baglanti ayarini tekrar kontrol edin bi
daha önce bağlandigim tvlerde aynı sorun var ayarları vs hepsini kontrol ettim ne yaptiysam düzelmiyor

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
daha önce bağlandigim tvlerde aynı sorun var ayarları vs hepsini kontrol ettim ne yaptiysam düzelmiyor
Enteresan bir sorun. Baglantiyi nasil kuruyorsunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Simdi ben de denedim. Wifi direct ile baglandim sonra baglantiyi kapattim. Tv de acilan videolar anlamsiz bir sekilde telefonda goruldu. Sonra youtube ayarlari icinden tv de izleyin diye bir bolum var oradan baglantiyi kesince videolar gelmiyor

Son düzenleme:
Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Enteresan bir sorun. Baglantiyi nasil kuruyorsunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Simdi ben de denedim. Wifi direct ile baglandim sonra baglantiyi kapattim. Tv de acilan videolar anlamsiz bir sekilde telefonda goruldu. Sonra youtube ayarlari icinden tv de izleyin diye bir bolum var oradan baglantiyi kesince videolar gelmiyor
youtube ayarlardan da bağlantıyı kestiğim halde gelmeye devam etti , YouTube vanced uygulamasını kullanıyorum belki onunla alakalıdır , tuhaf olan tüm bağlantıları kesmeme rağmen bir şekilde iki cihaz birbirini görüyor güvenlik açığı doğurabilir , sizin denemenizde gmail hesabiniz tvnizde kaliyormu hesabi bi şekilde tvye tanımlayip baglantiyi kesmenize ragmen hesabi tv kendi bünyesinde tutuyormu
ilgilendiginiz için teşekkürler bu arada

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
youtube ayarlardan da bağlantıyı kestiğim halde gelmeye devam etti , YouTube vanced uygulamasını kullanıyorum belki onunla alakalıdır , tuhaf olan tüm bağlantıları kesmeme rağmen bir şekilde iki cihaz birbirini görüyor güvenlik açığı doğurabilir , sizin denemenizde gmail hesabiniz tvnizde kaliyormu hesabi bi şekilde tvye tanımlayip baglantiyi kesmenize ragmen hesabi tv kendi bünyesinde tutuyormu
ilgilendiginiz için teşekkürler bu arada
Rica ederim elimden geldigince yardimci olmaya calisiyorum sadece :)
Bende gmail hesabi tv de kalmiyor. Normal youtube kullaniyorum

Oyla:

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
hesabınız tv'de açılıyor bence, iyice bir kontrol edin. ya da resmi uygulama kullanmıyor olmanızla da ilgili olabilir. başka türlü senkronize olması mümkün değil.

Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Çözdüm, TV gmail hesabıni kayıt ediyor ben telden kapatsam bile hesap tvde kalıyor , tvdeki youtube uygulamasi içinden hesabı kaldırdım, telde youtube u gizli mod da açıp o şekilde ekrana yansıttım, sorun çözüldü bir nevi yani tvye bagliyacagim zaman youtube i gizli moda alıyorum diğer şekilde hesap tvde kalıyor

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
O za
Çözdüm, TV gmail hesabıni kayıt ediyor ben telden kapatsam bile hesap tvde kalıyor , tvdeki youtube uygulamasi içinden hesabı kaldırdım, telde youtube u gizli mod da açıp o şekilde ekrana yansıttım, sorun çözüldü bir nevi yani tvye bagliyacagim zaman youtube i gizli moda alıyorum diğer şekilde hesap tvde kalıyor
O zaman tv sadece kafeye gidince mi sizin hesabi aciyordu? Yoksa siz kafede degilken de youtube da bir video acilinca telefonda gcmise dusmesi gerekirdi

Oyla:
Üst Alt