Türk Telekom 4.5g

Omrfc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ömer
Cihazım
Mi 6
Türk Telekom hattı kullanıyorum hattımı iPhone 7 ye takıyorum LTE çekiyor kendi cihazima mi6 ya takıyorum H+ çekiyor . Turkcell ve Vodafone da telefonumda 4 g çekiyor yalnız TT çekmiyor anlamadım gitti bilgisi olan var mı?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ssleqendss

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Ben de aynı sorundan muzdaripim, sanırım desteklediği bantlar türk telekom şebekesine uzak kalıyor.

bayon

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Evet yukarıda ki arkadaşın da dediği gibi Mi6 telefonunuz Türkiye de ki şebeke bantlarını kısmen karşılıyor bu yüzden 4g de bazı sıkıntılar olabiliyor.

Sabri1453

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Sabri
Cihazım
Mi6
Arkadaşlar lokasyona göre değişiyor çoğu zaman h+ fakat hız olarak 4g den farkı çok az takilmayin derim.

hidalgo58

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
mehmet
Cihazım
Mİ8
slm
arkadaşlar 4g sorunu devam ediyormu hattım türkcell

i4242

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
ibrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Turktelekom hattım lg g3 te 4G ile bağlanırken Mi6 da H veya H+ ile baglanıyor. ne yaptımsa olmadı. Online işlemlerden cihazın ve simkartın 4.5 uyumlu oldugunu söylüyor ama nafile

exper26

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
Sedat
Cihazım
Xiaomi note4
Hattımı buğum TT ye taşıdım, aynı şekilde benim cihazda 4G yi görmedi, online işlemlerden açtığım halde yine olmadı.Müşteri hizmetlerini arayıp bildirdim, güncelleme yaptılar,sorun yok. Sizde MH ni deneyin.

Copa.BJK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Turgay
Cihazım
Xiaomi Mi6
Bende sorun yok. TT var ve 4G görüyorum.

i4242

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
ibrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Ben Mi6 yı (Global Rom) gittigidiyor dan almıstım. Telekom bayisine gösterdim, ayarlarını yaptım olması lazım dedi ve cihazla ilgili bir durum oldugunu soyledi
[doublepost=1520963312,1520861722][/doublepost]Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşmede "xiaomi mi6 nın henüz yeni bir ürün olduğunu ve ayarlarının sistemde kayıtlı olmadıgından servis ayar mesajı gonderemeyecegini, sadece sistemdeki tanımlamarı yeninden yapabilecegini" söylüyor ve sonuç yine H

Copa.BJK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Turgay
Cihazım
Xiaomi Mi6
Ben Mi6 yı (Global Rom) gittigidiyor dan almıstım. Telekom bayisine gösterdim, ayarlarını yaptım olması lazım dedi ve cihazla ilgili bir durum oldugunu soyledi
[doublepost=1520963312,1520861722][/doublepost]Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşmede "xiaomi mi6 nın henüz yeni bir ürün olduğunu ve ayarlarının sistemde kayıtlı olmadıgından servis ayar mesajı gonderemeyecegini, sadece sistemdeki tanımlamarı yeninden yapabilecegini" söylüyor ve sonuç yine H
Çok garip ya.

Ben HB den aldım cihazı. Android 7.1.1 NMF26X var. MIUI 9.0 Kararlı sürüm var ve bende gayet güzel sorunsuz.

i4242

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
ibrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Çok garip ya.

Ben HB den aldım cihazı. Android 7.1.1 NMF26X var. MIUI 9.0 Kararlı sürüm var ve bende gayet güzel sorunsuz.
android 8.0.0 OPR1 ile 9.2.3.0(OCAIMEK) kararlı sürümle kullanıyorum. Cihazı garantiye göndermeyi gerektirecek bi durumda yok. Ama bu sorunu bi sekilde cozmek gerek

osmnylcn

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
osman
Cihazım
XİAOMİ Mİ6
Bendede aynı sorun var nadiren bazi yerlerde 4g oluyo ama genelde h+ cekiyor 4g olduğu yerlerde volte ibareside çıkıyor ama 4.5 g hic olmadı
[doublepost=1521051637,1521051588][/doublepost]Bu arada türk telekom kullanıyorum

ugurcinar

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
ugur
Cihazım
note 4x
Bende de böyle garip problem var Türk telekom da çözüm bulamadilar redmi note 4x

Dijinorm

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
Ömer
Cihazım
Mi5 Prime
Bence orda ne yazdığına takılmayın hemen hemen hız farkı olmuyor yalnızca hd ses kalitesi h+ ta çalışmaz o kadar

i4242

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
ibrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 6
O kadar para verdikten sonra 4,5G yi görmek istiyorum ve halen umudum var. Beklemedeyim. Çözüm bulan varsa paylaşmasını bekliyorum

exper26

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
Sedat
Cihazım
Xiaomi note4
Bendede aynı sorun var nadiren bazi yerlerde 4g oluyo ama genelde h+ cekiyor 4g olduğu yerlerde volte ibareside çıkıyor ama 4.5 g hic olmadı
[doublepost=1521051637,1521051588][/doublepost]Bu arada türk telekom kullanıyorum
Volteyi nasıl görüyorsunuz, TT de cihaz volte için uyumlu değil diyor.

fatsy

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Fatih
Cihazım
Redmi 2
Sanırım cihazın desteklediği 4G bantları ile ilgili bir sorun. Bende Redmi 2 var (Daha eski ve daha ucuz bir cihaz) Turkcell ile çoğu yerde 4G ile bağlıyım. İsterseniz arkadaşlarınızın Turkcell hattı varsa telefonunuza onu takarak deneyin.

i4242

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
ibrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Müşteri hizmetleriyle tekrar görüştüm sistemden bilgileri güncellediler, aç/kapa yaptım yine H. Yok mu bunun çözümü arkadaş takıldım bu işe

Copa.BJK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Turgay
Cihazım
Xiaomi Mi6
Müşteri hizmetleriyle tekrar görüştüm sistemden bilgileri güncellediler, aç/kapa yaptım yine H. Yok mu bunun çözümü arkadaş takıldım bu işe
Sizlerde hiç mi 4g görünmüyor?

Bende genelde 4g. Çekimin zayıf olması muhtemel yerlerde H+ görüyorum.

Çok merkezi bi yerde test etme şansınız oldu mu?

Kadıköy Beşiktaş vs

osmnylcn

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
osman
Cihazım
XİAOMİ Mİ6
Volteyi nasıl görüyorsunuz, TT de cihaz volte için uyumlu değil diyor.
Daha önceki cihazım s7 edgede actırmıştım ondan dolayı acık olabilir tt online islemlerden baktığımda acık ve destekliyor diye görünüyor

BirolAral

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Birol Aral
Cihazım
Mi 6
Türk Telekom hattı kullanıyorum hattımı iPhone 7 ye takıyorum LTE çekiyor kendi cihazima mi6 ya takıyorum H+ çekiyor . Turkcell ve Vodafone da telefonumda 4 g çekiyor yalnız TT çekmiyor anlamadım gitti bilgisi olan var mı?

Redmi Note 4 kullanırken evde 4G full çekerdi. Şuan da Mi 6' da H+ yada 4G 1 çubuk çekiyor. :/

edmin

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Xiaomi
Cihazım
Mi6
Arkadaşlar çözüm yolu xiaomi firmasının mi6 daki modem frekanslarını Türkiye'deki operatörlerin kullandığı frekanslara göre güncellemesi gerek buda imkansız gibi bşr şey. Bir diğeri ise Türkiye'deki operatörlerin mi6 nın kullandığı frekans bantlarına 4.5g hizmeti vermesi o frekanslardan 4.5g yollaması her yerde aynı frekans yayınını yapmıyorlar.

akcora

yok
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi6
Bende benzer problemleri yaşıyorum.
Benden enteresan olan şehir merkezinde H+ çakılı kalmam.
İlçede işyerinde 4G çalışıyor. Buda bana sinyal aldığımız kule ilgili algısı yada ttelekomun cihaz aldırmak için kastırması. :)

i4242

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
ibrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Sizlerde hiç mi 4g görünmüyor?

Bende genelde 4g. Çekimin zayıf olması muhtemel yerlerde H+ görüyorum.

Çok merkezi bi yerde test etme şansınız oldu mu?

Kadıköy Beşiktaş vs
Bulunduğum lokasyonda altyapı sorgulamasında 4.5G hizmetinin iyi derecede olduğu belirtildi. Başka yerde deneme fırsatım da olmadı.

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!