Diğer Trendyoldan Alışveriş yapmayın.

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
Sahte ürün gönderdikleri gibi canlı yardımdan da muhatap bulamazsınız. Daha önceki konuşmamda kuponun yanacağını söylediler. Mağaza ile ilgili konuşmak istediğimde ise cevap bile vermediler. Detaylar ikinci fotoğrafta yazıyor. İade talebinde bulunup ayrıca THH ye şikayette bulundum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Tkalkan1979

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taylan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
11
Sahte ürün olduğuna nasıl karar verdiniz acaba?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
Sahte ürün olduğuna nasıl karar verdiniz acaba?

Ürünün orijinali de bende var daha önce hepsiburadadan almıştım. Resimde görünen arkasındaki yazılar lazer ile yazılı olmalı sadece ışığa tutarak okunabilir şekilde. Bunda bildiğin sonradan basılmış. Bariz plastik kalitesi menteşe kalitesi farkı vs de var da oralara hiç girmeye gerek yok.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
İndirim yok gönderdikleri ürünler sahte çıkıyor ürünler kargoya verilmiyor bu kadar rezil bir alışveriş sitesi olamaz

Tkalkan1979

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taylan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
11
Ürünün orijinali de bende var daha önce hepsiburadadan almıştım. Resimde görünen arkasındaki yazılar lazer ile yazılı olmalı sadece ışığa tutarak okunabilir şekilde. Bunda bildiğin sonradan basılmış. Bariz plastik kalitesi menteşe kalitesi farkı vs de var da oralara hiç girmeye gerek yok.
Bende Trendyol dan mi band için şarj kablosu almıştım. Ürünü kullandım yorumlar bölümüne dört kere ürünün orijinal olmadığını yazmayı demedim kabul edilmedi. Yorumu biraz yumusattim tam oturmuyor yazdim o da kabul edilmedi. Anlayacağınız Trendyol bu sahte ürün işini kendi yapıyor sanki.

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
Bende Trendyol dan mi band için şarj kablosu almıştım. Ürünü kullandım yorumlar bölümüne dört kere ürünün orijinal olmadığını yazmayı demedim kabul edilmedi. Yorumu biraz yumusattim tam oturmuyor yazdim o da kabul edilmedi. Anlayacağınız Trendyol bu sahte ürün işini kendi yapıyor sanki.

Kendi yapıyordan ziyade etliye sütlüye karışmamaya çalışıyor sadece satıcılardan aldığı komisyonuna bakıyor. THH tebligat gitsin cevap gelsin bakalım şikayetimi satıcıya değil direkt Trendyola yaptım zaten. İlk kez kullandım Trendyolu bundan sonra asla.

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Trendyol fiyat olarakda bana göre pahalı.

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
Baktınız orjinal değil koyun kutusuna geri yollayın anında iade edin sebep kısmınada cayma hakkı deyin ben hep öyle yapıyorum şu ana kadar hiç mağdur olmadım
Hocam İade edicem zaten konuyu okursanız olay orda o güne özel 50 lira indirim kodu kullanmıştım. Kuponu iade etmeyeceklerini söylüyorlar. Aynı fiyata satan birsürü satıcı var orda sahte gönderen denk geldiyse burda benim suçum ne? her türlü 50 lira zarardayım şu an.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Trendyol fiyat olarakda bana göre pahalı.
29 kasıma özel 50 lira indirim kodum vardı hocam 77 liraya gelmişti.

Üst Alt