Soru Traş Makinesi Önerisi

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
21
Forumda araştırma yaptım ama en yakın tarihli konu hemen hemen 2 yıl öncesine ait. Tıraş makinesi arıyorum bütçem 2.500-3.000 ₺ arası. Kullandığınız ve memnun olduğunuz markalar var ise, kullanıma bağlı avantajları ve dezavantajları ile birliket yardımcı olur musunuz? Hangi marka, model ve neden?

Başlık sayısı benim için önemli. Saç ve sakal için kullanacağım.

Aklımdaki makine de şu;

Son düzenleme:

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
Saç için Wahl color pronun kablolusunu kullanıyorum pandeminin orta zamanlarından beri, bir sıkıntısı yok ve kısa sürede eliniz alışıyor. Aklımdaki makine diye eklediğiniz cihaz kablosuz olduğu için bunun da kablosuz modelinin resmini bırakıyorum. Kablolu-kablosuz kutu içeriği aynı gibi gördüğüm kadarıyla, bazı satan yerlerde kablosuz yanında biraz fiyat farkıyla ek küçük bir cihaz daha veriyormuş, combo pack diye geçiyor. Moser nedense daha çok bilinse de sahibi Wahl ana markası olarak görünüyor. Fonksiyonlu, şu bu özelliği var diye bu işi yapan bilen markaları tercih etmenizi tavsiye ederim, kendimce Xiaomi'nin becerebileceği bir profesyonellik olduğunu düşünmüyorum. Sakal için Philips'in eski bir cihazı var fakat uzun süredir sıfır kesmiyorum, sadece şekil verme ve sıfır alma başlıkları mevcut. Onun yerine Wahl ile beraber düşündüğünüz cihaza vereceğiniz fiyattan kalana ayrı bir cihaz düşünebilirsiniz veya tek cihazda tüm başlıkları olsun diyorsanız benzer markalara bakabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 10787651289138.jpg
    10787651289138.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 6
Üst Alt