Yardım Tr Dil desteği var mı

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
155
Merhabalar hocalarım
Bu cihazı almayı düşünüyorum yarın da çin versiyonu forumda da gördüm cihazın kurulumu yaparken tr dil desteği yok demişler gerçekten doğru mu bu olay İngilizce olan yerde Türkçe de olur genelde

Elimde Xiaomi 13 var buda cn versiyonu ben de ilk kurulum yaparken tr bulamadım sonra altta bir yerde imiş bu şekilde olmasın bu olay beni aydınlatır mısınız

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
Merhabalar hocalarım
Bu cihazı almayı düşünüyorum yarın da çin versiyonu forumda da gördüm cihazın kurulumu yaparken tr dil desteği yok demişler gerçekten doğru mu bu olay İngilizce olan yerde Türkçe de olur genelde

Elimde Xiaomi 13 var buda cn versiyonu ben de ilk kurulum yaparken tr bulamadım sonra altta bir yerde imiş bu şekilde olmasın bu olay beni aydınlatır mısınız
cihazinizin global rom u mevcutsa global rom flaşlayıp tr dil edinebilirsiniz. ya da cihazınıza root atıp tr dil modülü kurabilirsiniz.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
155
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihazinizin global rom u mevcutsa global rom flaşlayıp tr dil edinebilirsiniz. ya da cihazınıza root atıp tr dil modülü kurabilirsiniz.
Hocam anlamadınız Redmi note 13 pro plus 5g çin versiyonu alıcam yarın da bu cihazda ilk açılırken kurulum ekranında tr dil seçeneği yok diyorlarmış bu doğru mu ?
İngilizce dil varken tr de olur düşünüyorum olay bu kısaca

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
29
Hocam anlamadınız Redmi note 13 pro plus 5g çin versiyonu alıcam yarın da bu cihazda ilk açılırken kurulum ekranında tr dil seçeneği yok diyorlarmış bu doğru mu ?
Tr dil desteği var hocam sonu n ile biten fake rom kurdurma.İndia rom kurdur hem ses kayıt özelliği mevcut.Lakin rom yüklemek için kilit açılmıyor o cihazda.Belli ücret karşılığı yetkili hesap tarafından açılabiliyor.3-4 ay kullandım güzel cihaz.Bu arada bolca ekran koruyucu ücreti ödeyeceksin genel ekran koruyucu yok makina üzerinden tırt bir ekran koruyucusu takıyorlar bilgin olsun.

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
Üstte de arkadaş yazmış hocam. attiracaginiz rom önemli. İndia veya Endonezya rom u da kurabilirsiniz yine. Dil desteği mevcut oluyor kurulum da.

Üst Alt