Soru tr deki mi4 ve diğer mi4 farkları yardım

• Konbuyu başlatan aliss
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 2K
A

aliss

Guest
selam. mi4 alacağım arkadaşlar
türkiyedeki satılan ithal edilen mi4 3 gb/16 gb cihaz ile yurt dışından aynı özelliklere sahip mi4 cihazın arasında ne gibi bir fark var? resmi imei btk kayıtlı olması mı ? bunun dışında ne farkı var? birebir aynı mı oluyor arasındaki farklar nedir? yurt dışından alsak daha mı avantajlı olur burada satılan mi4 ile alacağımız mi4 aynı özelliklere sahip farkı nedir yani . öneriniz sizin nedir burdan almak mı yurt dışından almakmı ve farkları. bilgi verirseniz sevinirim tşkler

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
selam. mi4 alacağım arkadaşlar
türkiyedeki satılan ithal edilen mi4 3 gb/16 gb cihaz ile yurt dışından aynı özelliklere sahip mi4 cihazın arasında ne gibi bir fark var? resmi imei btk kayıtlı olması mı ? bunun dışında ne farkı var? birebir aynı mı oluyor arasındaki farklar nedir? yurt dışından alsak daha mı avantajlı olur burada satılan mi4 ile alacağımız mi4 aynı özelliklere sahip farkı nedir yani . öneriniz sizin nedir burdan almak mı yurt dışından almakmı ve farkları. bilgi verirseniz sevinirim tşkler
Kardesim iyi geceler.
Sana tavsiyem bu sitenin marketinden almandir. Neden diye sorarsan oncelikle ozellikleri ayni turkcell de 4g destegi var ve delta servis garantili 2 yil. Yurt disindan alman ucuza gelebilir ama imei pasaporta kaydettirmek istersen 145 tl, ariza durumunda servis ve parca sikintisi yasayacaksin.
Burdan alirsan kafan rahat olucak arizada gonder servise garantiye girecekse ucretsiz yapilir kullanirsin ve ufak tefek sorunlarda forumdaki arkadaslar suphesiz yardimci oluyorlar. Umarim yardimci olmustur.
Tekrat iyi geceler

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
Kardesim iyi geceler.
Sana tavsiyem bu sitenin marketinden almandir. Neden diye sorarsan oncelikle ozellikleri ayni turkcell de 4g destegi var ve delta servis garantili 2 yil. Yurt disindan alman ucuza gelebilir ama imei pasaporta kaydettirmek istersen 145 tl, ariza durumunda servis ve parca sikintisi yasayacaksin.
Burdan alirsan kafan rahat olucak arizada gonder servise garantiye girecekse ucretsiz yapilir kullanirsin ve ufak tefek sorunlarda forumdaki arkadaslar suphesiz yardimci oluyorlar. Umarim yardimci olmustur.
Tekrat iyi geceler
Yanlış yönlendirme olmasın sadece turkcell değil türk telekom ve vodafone ile de 4g kullana bilir

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Valla işinizi az buçuk halledebilecek seviyedeyseniz yurtdışı düşünülebilir.

A

aliss

Guest
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaslar burda satılan mi4 ile yurtdısındaki birebir aynı yani değilmi farklı yok servis imeyi disinda. birde bu telefonlarda mi4 te sarı renk beyaz renk durumu varmıs bu üretim isimi sans isimi bazıları beyazı sarı olarak gösteriyormus bazıları beyaz.alırken nası dikkat edecez beyazı sorunlu olmayan mi4 almak icin bu 2 soruma cvp verirseniz sevinirm.teskrlerr

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Birebir aynıdır. Sarı ekran muhabbetini duymadım. :)

tr06

m!u!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tr
Cihazım
discovery
Konular
36
Türkiye'deki satılan Xiaomi Mi 4 - 16 GB -4G LTE modeli ile, diğer ülkelerden alınan aynı Xiaomi Mi 4 - 16 GB -4G LTE cihazı TÜRKİYE'DE frekans uyumu olmuyormuş , doğru mu bu? Bu cihaz satılıyor ülkede ama? Dikkat edin buna.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar kafa karıştırmanın çok manası yok. Ülkemize ithal edilen telefonlar ile yurtdışındaki aynı model telefonlar birebir aynıdır. Burada satılan aynı model telefonlar tüm dünyada aynıdır. Tabi Mi4'lerin üretimdeki model farklılıklarına dikkat edilmesi gerekir. Ben aynı modeli konuşuyorum.
Gelelim diğer farklara. Biraz düşününce zaten bu farklar da ortaya çıkıyor. Resmi ithalat oldukları için IMEI kayıtları yapılmış ve 2 sene garantileri vardır. Yurtdışından alınan ürünlerde elbette böyle birşey sözkonusu değil. Telefonu yurtdışından temin etmek te ayrı bir durum. Normal posta-kargo yoluyla satınalınması mümkün değil.
Ekran muhabbetini sanıyorum burada bir arkadaş dile getirmişti. Ama milyonlarca satılan bir cihaz olduğu halde başka bir yerde görmedim duymadım. Milyonlarcada bir ihtimal, böyle bir sorunu, sorun yapmaz. Tabi oturup özel olarak ta araştırmadım.

tr06

m!u!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tr
Cihazım
discovery
Konular
36
Arkadaşlar kafa karıştırmanın çok manası yok. Ülkemize ithal edilen telefonlar ile yurtdışındaki aynı model telefonlar birebir aynıdır. Burada satılan aynı model telefonlar tüm dünyada aynıdır. Tabi Mi4'lerin üretimdeki model farklılıklarına dikkat edilmesi gerekir. Ben aynı modeli konuşuyorum.
Gelelim diğer farklara. Biraz düşününce zaten bu farklar da ortaya çıkıyor. Resmi ithalat oldukları için IMEI kayıtları yapılmış ve 2 sene garantileri vardır. Yurtdışından alınan ürünlerde elbette böyle birşey sözkonusu değil. Telefonu yurtdışından temin etmek te ayrı bir durum. Normal posta-kargo yoluyla satınalınması mümkün değil.
Ekran muhabbetini sanıyorum burada bir arkadaş dile getirmişti. Ama milyonlarca satılan bir cihaz olduğu halde başka bir yerde görmedim duymadım. Milyonlarcada bir ihtimal, böyle bir sorunu, sorun yapmaz. Tabi oturup özel olarak ta araştırmadım.
Hocam mi4 model farklılıkları dediğiniz, 2 gb/3gb ram modelleri olsa gerek değil mi? Bİr de Xiaomi Mi4 3gb ram / 16 gb hafıza -4G LTE yurt dışından alınınca bu cihaz Türkiye'de frekans sorunu yaşıyor mu? Ülkemizde satılıyor bu cihaz şu an ama. Türkiye dışından alınınca niye böyle bi sorun olsun. Bilginiz var mıdır

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Sadece 2GB, 3GB, 16GB yada 64GB değil, WCDMA olan var, TD-SCDMA olan var, TD - LTE olan var, FDD - LTE olan var v.s.

Burada şu an çalışan bir modeli yurtdışından da alsanız burada çalışır.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Üst Alt