Yardım Toz sorunu hakkında genpa sonucu

volcano89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan Gövde
Cihazım
Note 9 pro
Konular
2
Kamera toz sorunu sebebiyle Ankara Genpaya vermiştim cihazımı. 1 haftada işlemler tamamlanarak teslim aldım. Bilginize...

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 186

volcano89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan Gövde
Cihazım
Note 9 pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ve kamerada bi kaç parça toz farkettiğim için tekrar yolladım beklemedeyim :(

Oyla:

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Bu Redmi Note 9 ların kamera toz sorunu ne olacak, tam anlamıyla nasıl çözülecek merak ediyorum çoğu kişi kronik diyor ama ben aşırı tozlu ortamlarda bulunup, çalıştığım oluyor. Elimdeki model şuan 9s çevrem de 9 pro kullananlarda var bir sıkıntı yaşamadık benim cihaz 2 günlük bu süreçtede karşılaşmadım belirli partideki cihazlarda yaşanılan bir durum galiba. Umarım iyice çözümlenirde rahat edersiniz tekrar sıkıntı yaşamazsınız.

Oyla:

volcano89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan Gövde
Cihazım
Note 9 pro
Konular
2
Bu Redmi Note 9 ların kamera toz sorunu ne olacak, tam anlamıyla nasıl çözülecek merak ediyorum çoğu kişi kronik diyor ama ben aşırı tozlu ortamlarda bulunup, çalıştığım oluyor. Elimdeki model şuan 9s çevrem de 9 pro kullananlarda var bir sıkıntı yaşamadık benim cihaz 2 günlük bu süreçtede karşılaşmadım belirli partideki cihazlarda yaşanılan bir durum galiba. Umarım iyice çözümlenirde rahat edersiniz tekrar sıkıntı yaşamazsınız.
Bence montaj kaynaklı bir sorun oldu, aldığımda da minicik bir toz vardı kenarında ama önemsememiştim takarken kaçırmışlardır diye. Toz sayısı çoğalınca yine götürdüm bakalım bu defa ne yapacaklar. Ben haziran sonunda almıştım cihazi 2 hafta öncesine kadar bende de bişey yoktu. Zamanla alıyor heralde anlamadım.

Oyla:

adilem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adilem
Cihazım
xiaomi
Konular
0
üretim hatası varsa toplamaları lazım sorunlu cihazları redmi note 8 böyle bir sorun yok toz girmiyor

Oyla:

volcano89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan Gövde
Cihazım
Note 9 pro
Konular
2
üretim hatası varsa toplamaları lazım sorunlu cihazları redmi note 8 böyle bir sorun yok toz girmiyor
Değişim talebinde bulundum bakalım ne yapacaklar, bu hafta Cumhuriyet bayramı sebebiyle çarşamba öğlene kadar çalışıyorlar bu hafta bi sonuç çıkmaz muhtemelen.

Oyla:

volcano89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan Gövde
Cihazım
Note 9 pro
Konular
2
Ve cihazımı bugün tesl aldım yine kamera lensi ve yapışkanı değişmiş, bubdefaki işçiliği daha çok beğendim bakalım ne olacak.

Oyla:

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Ve cihazımı bugün tesl aldım yine kamera lensi ve yapışkanı değişmiş, bubdefaki işçiliği daha çok beğendim bakalım ne olacak.

İnşallah artık çözülmüştür tamamiyle ve sıkıntı yaşamazsınız hocam.

Oyla:
Üst Alt