Çözüldü Titreşim yükseltme

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Telefonda titreşim çok düşük bildirim geldiğinde veya birisi aradığında cebimde hiç hissedemiyorum ayni sorun sizde de var mı bilmiyorum titreşim seviyesini yukseltme imkanımız varmıdır bu sorunu nasıl çözebiliriz.

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
Telefonda titreşim çok düşük bildirim geldiğinde veya birisi aradığında cebimde hiç hissediyorum ayni sorun sizde de var mı bilmiyorum titreşim seviyesini yukseltme imkanımız varmıdır bu sorunu nasıl çözebiliriz.
Titreşim seviyesini artıramazsınız. Herhangi bir çözümü yok.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Titreşim seviyesini artıramazsınız. Herhangi bir çözümü yok.

Bu kötü oldu isde çok düşük yapmışlar yada benim kullandığım kılıf yüzünden oluyor anlamadım

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
Bu kötü oldu isde çok düşük yapmışlar yada benim kullandığım kılıf yüzünden oluyor anlamadım
Kılıfı etkisi oluyor.Silikon kılıflar baya emiyor titreşimi.

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Benimkisi silikon klif değil sert plastik ama ginede etkisi oluyor gibi çünkü cebimde hiç hissetmiyorum
Kılıfı etkisi oluyor.Silikon kılıflar baya emiyor titreşimi.

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Detaylı bilgi verirmisin nasıl yapılıyor

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Telefonda titreşim çok düşük bildirim geldiğinde veya birisi aradığında cebimde hiç hissedemiyorum ayni sorun sizde de var mı bilmiyorum titreşim seviyesini yukseltme imkanımız varmıdır bu sorunu nasıl çözebiliriz.
Kernel kurarak titreşimi arttırabilirsiniz. Normal titreşim seviyesi %83'dü sanırım. %100 yaparak arttırabilirsiniz.

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Twrp de ayarlarda menüsü var?
O ayarlar sadece recovery içerisinde geçerlidir. Kapasitif tuşların ve butonların titreşimini filan ayarlarsınız.
Kernel ile yapılabilir ancak tavsiye etmem. Aşırı güç vermek hem batarya performansını ve ömrünü etkiler, hem de titreşim motoruna zarar verir hatta bozabilir. Olduğu gibi kullanın. Alternatif isterseniz, mi band 3 bileklik öneririm. Titreşimi süper, bildirimler çok güzel ve gayet kullanışlı bir saat/bileklik.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
O ayarlar sadece recovery içerisinde geçerlidir. Kapasitif tuşların ve butonların titreşimini filan ayarlarsınız.

Kernel ile yapılabilir ancak tavsiye etmem. Aşırı güç vermek hem batarya performansını ve ömrünü etkiler, hem de titreşim motoruna zarar verir hatta bozabilir. Olduğu gibi kullanın. Alternatif isterseniz, mi band 3 bileklik öneririm. Titreşimi süper, bildirimler çok güzel ve gayet kullanışlı bir saat/bileklik.
Zaten fazla abartılmıyor diye biliyorum. 2-3 ay overclock'lu kullandım telefonu gayet iyiydi. Benchmark testinde diğer xiaomi mi a1 cihazlarından %99 daha iyi sonuç almıştı

Üst Alt