Yardım Titreşim Sorunu

darkness_102

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Mİ A1
Konular
4
Merhaba arkadaşlar Mi4 lte telefonumda sebepsiz yere titreşim sorunu oluştu hiç bir şekilde titreşim çalışmıyor tuşlar ve ekran dahil yapılabilecek bir şey var mıdır yoksa garantiye mi göndermeliyim

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Merhaba arkadaşlar Mi4 lte telefonumda sebepsiz yere titreşim sorunu oluştu hiç bir şekilde titreşim çalışmıyor tuşlar ve ekran dahil yapılabilecek bir şey var mıdır yoksa garantiye mi göndermeliyim
Yedekleri aldıktan sonra telefonu sıfırlayarak deneyebilir, mi flash ile temiz kurulum yaparak emin olabilir ve sonrasında garantiye yollayabilirsiniz ;)

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23

Aynı sorunu Lenovo'nun Vibe P modelinde aldık. Aynen Codered hocamın dediği gibi yaptık.
Önce bilgileri yedekleyip telefonu sıfırladık denedik, değişen bir şey olmadı. Mecburen garantiye yolladık. Garantide hallettiler.Bir hafta olmadan elimize geri ulaştı.
Şuan sorunu yok gayet iyi çalışıyor titreşimi :)

Oyla:

darkness_102

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Mİ A1
Konular
4
Twrp yukleyip temiz kurulum yaptim olmadi twrp ekraninda da titresimler calismiyordu custom rom yukledim gene sorun devam etti servise gondermem gerekicek anlasilan tesekkurler ilginiz icin

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Twrp yukleyip temiz kurulum yaptim olmadi twrp ekraninda da titresimler calismiyordu custom rom yukledim gene sorun devam etti servise gondermem gerekicek anlasilan tesekkurler ilginiz icin
Servis iyi ilgilenirse kısa sürede halledilebilecek bir sorun :)
Umarım kısa zamanda sorununuz hallolur :)

Oyla:

darkness_102

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Mİ A1
Konular
4
çok sağolun. Şuan mi a1 den yaziyorum ama mi4 kafar keyif vermiyor insallah delta servis kisa surede sorunu cözer

Oyla:

darkness_102

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Mİ A1
Konular
4
Hem miui arayuzunden hemde mi4 kasası cok hosuma gidiyor bi agirligi var 5 ekran kullanimi rahat mi a1 5.5 genis ekran tek elle kullanımı zor oluyor

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hem miui arayuzunden hemde mi4 kasası cok hosuma gidiyor bi agirligi var 5 ekran kullanimi rahat mi a1 5.5 genis ekran tek elle kullanımı zor oluyor
Ekran kişiden kişiye değişiyor. El büyüklüğü de etken tabi :) kimisi 5 yeter diyor kimisi 6 az diyor eli büyük olan var küçük olan var ama miui arayüzünü gören bi daha zor saf Androidde geçiyor :)

Oyla:
Üst Alt