Yardım "This MIUI version can`t be installed on this device" hatası

Orhan Kıvanç Saygı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan Kıvanç
Cihazım
Sygı
Konular
2
Bir ara fastboot romu kurmuştum, ancak kurduğum romların hepsi bu hatayı veriyor "This MIUI version can`t be installed on this device". Bu sorunu cihazın kilidini açarak düzelttim. Ancak cihazın kilidini tekrardan kitleyince. Geri aynı hata geliyor. Ama kilidi açınca düzeliyor. Normalde bunun böyle olmaması lazım. Bana yardım edebilir misiniz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
normalde bunun tamda böyle olması lazım. Çin model cihazlar kilit kapalı global romda açılmaz.

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
Bir ara fastboot romu kurmuştum, ancak kurduğum romların hepsi bu hatayı veriyor "This MIUI version can`t be installed on this device". Bu sorunu cihazın kilidini açarak düzelttim. Ancak cihazın kilidini tekrardan kitleyince. Geri aynı hata geliyor. Ama kilidi açınca düzeliyor. Normalde bunun böyle olmaması lazım. Bana yardım edebilir misiniz?
Kilidi açmadan yurtdışı cihaza rom yükleyemezsiniz, tamda böyle olması lazım normalde.

bibalibaris

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
merhaba arkadaşlar ben telefona en yeni romu kurdum (stock) ama flash and lock demişim ve cihaz kilitlenmiş. açmaya çalıştığımda aynı hatayı veriyor başlıktaki gibi. kilit kapandı acmaya calıstım ama mi unlock hesabımı kaybettim ve geri alamıyorum. sanırsam bl kilidini açınca sorun düzelicek peki nasıl acıcam nolur yardim edin

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
merhaba arkadaşlar ben telefona en yeni romu kurdum (stock) ama flash and lock demişim ve cihaz kilitlenmiş. açmaya çalıştığımda aynı hatayı veriyor başlıktaki gibi. kilit kapandı acmaya calıstım ama mi unlock hesabımı kaybettim ve geri alamıyorum. sanırsam bl kilidini açınca sorun düzelicek peki nasıl acıcam nolur yardim edin
Model nedir?

bibalibaris

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
Son düzenleme:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
Yeni hesap açmayı deneyin olmazsa eski hesabı bulmaya çalışın yapcak bişi yok.

Üst Alt