Yardım This MIUI version can`t be installed on this device" hatası

halilcelikk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 11 li
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
yok
Telefon Modeli
xiomi mi 11 ultra
Bootloader Kilidi
Kapalı
Mi 11 ultra telefona mi flash tool ile rom atarken clean all and lock işaretli kalmış romu kurduktan sonra telefon açılmadı. miui recovery sekmesinde kaldı ve şu hatayı aldım: MIUI version can`t be installed on this device" bu sorunlar nasıl çözülür? şimdiden teşekkürler

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Edl modda görünüyorsa yetkili hesap ile yeniden yazılım atılması gerek

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bu halde edl moda girmez. Kapak açılıp edl moda alınması gerekli yetkili hesap ile yazılım atılır. Edl moda alabilirseniz uzak bağlantı ile hallederiz

Oyla:

halilcelikk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 11 li
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu halde edl moda girmez. Kapak açılıp edl moda alınması gerekli yetkili hesap ile yazılım atılır. Edl moda alabilirseniz uzak bağlantı ile hallederiz
Hocam ilginç bir şekilde telefonu açtım MIUI kurulumunu yaptım yeniden başlattım cihazı tekrar this miui versiyon hatası aldım. Tekrar açmayı başardım bu sefer ne yapayım cihaz açık şu anda ama restart yapınca sistem gidiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Edl modda görünüyorsa yetkili hesap ile yeniden yazılım atılması gerek
Hocam ilginç bir şekilde telefonu açtım MIUI kurulumunu yaptım yeniden başlattım cihazı tekrar this miui versiyon hatası aldım. Tekrar açmayı başardım bu sefer ne yapayım cihaz açık şu anda ama restart yapınca sistem gidiyor.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çin romu kurun

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Cihaz globalde çin romunu bootloader açık olmadan kuramam ve 7 gün süresi var bootloader kilidinin
tamam siz daha iyi biliyorsunuz. Ben çok anlamam zaten öylesine söyledim. Ama yine de dayanamadım bir şey daha söylemeden geçemeyeceğim. Belki ömür boyu bu cihazı çin romunda kullanmak zorunda kalacaksınız. bu cihaza verilebilecek en büyük zararı vermişsiniz.

Oyla:
Üst Alt