Yardım This Device İs Locket

muhsinmete

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhsin Me
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
Cihazım redmi note 4 telefonu 2.el olarak satın aldım telefonu sıfırladım başka mi hesabı kayıtlıydı, sonra this devidce is locket hatası verdi şifre istiyor ama bilmiyorum şifreyi yardım edebilirmisniz

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Cihazım redmi note 4 telefonu 2.el olarak satın aldım telefonu sıfırladım başka mi hesabı kayıtlıydı, sonra this devidce is locket hatası verdi şifre istiyor ama bilmiyorum şifreyi yardım edebilirmisniz
Alırken eski mi hesabından çıkış yapmadınızmı hocam? eğer hesaptan çıkış yapılmadan sıfırladıysanız aldığınız kişiye ulaşıp mi hesabının şifresini öğrenip giriş yapmanız lazım yada ücretli bir şekilde açtırıcaksınız cihazı

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Aldığınız kişi ile görüşün kendiniz düzeltemezsiniz. Çözülmez ise çare Zenex

muhsinmete

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhsin Me
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
Alırken eski mi hesabından çıkış yapmadınızmı hocam? eğer hesaptan çıkış yapılmadan sıfırladıysanız aldığınız kişiye ulaşıp mi hesabının şifresini öğrenip giriş yapmanız lazım yada ücretli bir şekilde açtırıcaksınız cihazı
Oda bilmiyor 1 2 sene önce almış ekranı kırmış telefonun şifrelerini unutmuş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ne kadardır ücreti ?

Son düzenleme:
Üst Alt