Sohbet Thh karari

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Evet arkadaşlar herkese merhabalar bende sizler gibi dokunmatik ekran magduruyum bu durum son 2 aydir başladı sorunum (EvoBTgaranti hizmeti) bende bu firmanın yorumları pek iyi olmadığından dolayı telefonu ilk önce alo 175 ile görüşerek önce derdimi anlattım sonuç olarak aldığım cevap thh gidin orada yardımcı olurlar ama gerçekten telefondaki kişi çok yardımcı oldu bunun sonucunda bende thh ne gittim geçen hafta salı günü şikayette bulundum ve sonrasında şuan savunma bekliyor deniyor bu konuyu burada sizleri thh gelen kararları paylaşmak için açtım umarım herkese yararı olur.

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23
6 ay sonra lehine karar çıkacaktır.

THH şikayet dilekçesine özellike ücret iadesini işaretlediğine emin ol..

Şimdiden kendine bir telefon bakmaya başlayabilirsin.

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
hayırlı olsun hocam.. ben 6 aylik bekleyiş sonucunda mutlu sona ulaştım..
suan firmanin ödemesini bekliyorum.

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
hayırlı olsun hocam.. ben 6 aylik bekleyiş sonucunda mutlu sona ulaştım..
suan firmanin ödemesini bekliyorum.
6 ay baya olmuş yaa bende şuan savunma bekleniyor deniyor hocam hangi firmadan almıştınız ürünü birde ben yazmayı unutmuşum garantiye telefonu hiç gondermedim direk thh başvurdum

FurkanKaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
Muhtemelen dokunmatik sorununun teyidi için cihazınızı servise isteyecekleri düşüncesindeyim. Bu da süreyi (6Ay) uzatabilir. Umarım iyi haberlerinizi alırız.

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
ben evvela servise yolladim hocam.. çözümduler sorunumu daha sonra baska bir sorundan verdim bu sefer baya uğraştılar ama çözemediler bende thh gittim..
cepporttan almistim cihazı.

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
6 ay sonra lehine karar çıkacaktır.

THH şikayet dilekçesine özellike ücret iadesini işaretlediğine emin ol..

Şimdiden kendine bir telefon bakmaya başlayabilirsin.
Hocam mesajinizi görmedim kusura bakmayın

Gene Xiaomi redmi note 7 kırmızı modeli beğendim fazla yükselen fiyat konusunda ama şuan birde note 8 merakı. Var bakalım nasip diyelim hangisi o günün şartına uyarsa ona göre alicagim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Muhtemelen dokunmatik sorununun teyidi için cihazınızı servise isteyecekleri düşüncesindeyim. Bu da süreyi (6Ay) uzatabilir. Umarım iyi haberlerinizi alırız.
Aynen öyle düşünüyorum bende servise gider bir önceki telefonumda böyle iade etmiştim ama 1 ay sürdü karar çıkması + 1 ayda serviste yattı telefon ama şuan şuna şükrediyorum telefon halen bende gondermedim bakalım nolacak

ben evvela servise yolladim hocam.. çözümduler sorunumu daha sonra baska bir sorundan verdim bu sefer baya uğraştılar ama çözemediler bende thh gittim..
cepporttan almistim cihazı.
Veriyorlar parayı ya sorun yapma bir önceki teledonum cepportan almıştım Lenovo k6 note yalnız sana bir tavsiye şikayet var a da yaz adam ertesi gün aradı hakem heyetini iptal edin buradanda kaldırın paranızı iade edelim dedi aklında bulunsun bence dene şansını

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
bugüne söz verdiler olmadi cuma gunu fln diyorlar… cumada yatmazsa artik sikayet var fln yazacagiz
Hocam mesajinizi görmedim kusura bakmayın

Gene Xiaomi redmi note 7 kırmızı modeli beğendim fazla yükselen fiyat konusunda ama şuan birde note 8 merakı. Var bakalım nasip diyelim hangisi o günün şartına uyarsa ona göre alicagim

Aynen öyle düşünüyorum bende servise gider bir önceki telefonumda böyle iade etmiştim ama 1 ay sürdü karar çıkması + 1 ayda serviste yattı telefon ama şuan şuna şükrediyorum telefon halen bende gondermedim bakalım nolacak

Veriyorlar parayı ya sorun yapma bir önceki teledonum cepportan almıştım Lenovo k6 note yalnız sana bir tavsiye şikayet var a da yaz adam ertesi gün aradı hakem heyetini iptal edin buradanda kaldırın paranızı iade edelim dedi aklında bulunsun bence dene şansını

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Evet arkadaşlar halen beklemedeyim maalesef ama bu hafta savunma süresi doluyor olması lazım 15 gün süre vardı bakalım ne sonuç cikacak

Ekli dosyalar

• IMG_20191004_190431.jpg
    IMG_20191004_190431.jpg
    2,8 MB · Görüntüleme: 44

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Bilirkisiye aktardılar dün verdim telefonu bugün aldım sorun yok diyor yaa delirecem ona da şimdi itiraz edicem oradaki adam bile daha telefonu almadan niye garantiye göndermedin felan dedi dedim garanti çin anakarti takıyor bunlara hep ondan dolayı güvenip göndermedim o da dedi ne olacak bişey olmaz öyle kullan bende dedim o zaman globalligin ne anlamı kalıyor ki dedim o da dedi ben iade etmiyecem ve bunları telefonu almadan önce konuştuk sonra telefonu verdim sadece donanım testi yapmış olumsuz demiş ama arkadaşın telefonuyla yaptık aynı anda onda hata çıkmadı bende hata çıktı adam hala kabul etmiyor sizce ne yapayım karar da zaten olumsuz olucak o adam yüzünden kizilayda Necatibey de niltel iletişim diye bir yer gönderdiler bilir kişi olarak

Son düzenleme:
Üst Alt