Uygulama Themes for MIUI - HyperOS v3.46

• Konbuyu başlatan Ethnic
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 80
  • Görüntüleme 21K

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
O zaman yapacak bir şey yok hocam, teşekkür ederim, sağolun.
Ben teşekkür ederim geribildiriminiz için. İsterseniz uygulamanın apk sını atayım öyle deneyin, belki yüklenir.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam uygulamadan çıkmak istediğim de uygulama dondu geri bildirim yolladım bir kere oldu. Birde kendi temamı arattım da V11 yerine v 10 çıktı bilginiz olsun

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam uygulamadan çıkmak istediğim de uygulama dondu geri bildirim yolladım bir kere oldu. Birde kendi temamı arattım da V11 yerine v 10 çıktı bilginiz olsun

Hocam başlıkta v10 yazabilir ama mevcut sürümlerde çıkması gerekiyor, eğer çıkmazsa tekrar açın muhtemelen çıkacaktır.

Donma meselesine gelince nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. Python ile yazılan uygulamalarda durum biraz karışık. Misal uygulamada bir linkten veri çekmek istediğinizde bu işlem uygulamanın arayüzünü donduruyor bundan kaçınmak için thereat ile linkleri açıyorum. Fakat bu therad tamamlanmadığı müddetçe uygulamanın kapanmasına da mani oluyor. Uygulamayı kapatırken threadleri durduramıyoum malesef. Fakat bir çözüm üreteceğim.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Uygulama detayları siz bende iyi bilirsiniz onun için sadece bildirmek istedim hocam bir kere oldu. Diğer uygulamaya göre daha hızlı bu arada

Temam

Yalnız ben temayı indirmedim belki sizin dediğiniz gibi V11 indirecek. Wifi olmadığı için bakmadım yalnız tema boyutu v10 olduğunu gösteriyor

Ekleme : hocam yazmayı unutum temayı arama kısmına tema ismi arayarak buldum. Link üzerinden bakmadım. Yeni tema uygulansın da tema linkleri alınmıyor.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Arkadaşlar yeni uygulamam yayınlandı.

Uygulama ile Global veya Çin tema mağazasındaki temaları indirebilirsiniz.

Arama çubuğuna tema linkini yapıştırarak yada sözcük araması yaparakta temalara ulaşabilirsiniz.

İndirilen temaları içe aktarmadan uygulama içerisinden uygulayabilirsiniz.

UYARI: Uygulanan tema sadece Custom rom kullanılan cihazlarda kalıcı olur aksi halde bir müddet sonra varsayılan temaya döner..

PlayStore:

Elinize emeğinize sağlik...

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Uygulama detayları siz bende iyi bilirsiniz onun için sadece bildirmek istedim hocam bir kere oldu. Diğer uygulamaya göre daha hızlı bu arada

Temam

Yalnız ben temayı indirmedim belki sizin dediğiniz gibi V11 indirecek. Wifi olmadığı için bakmadım yalnız tema boyutu v10 olduğunu gösteriyor

Ekleme : hocam yazmayı unutum temayı arama kısmına tema ismi arayarak buldum. Link üzerinden bakmadım. Yeni tema uygulansın da tema linkleri alınmıyor.

Hocam tema önizlemeleri miui 11 için genelde sadece 3 tane oluyor. Daha fazla önizleme almak için önizlemeleri eğer mevcutsa temanın miui10 sürümünden alıyorum ama cihaza indir dediğinizde o temanın hangi sürümler için hangi versiyomları varsa onları buluyor. Ben hem linkten hemde isim aramasından sorgulattığımda sizin temanızın miui 10 için 1.5 sürümünü miui11 için ise de 2.2 sürümünü görebiliyorum. Sizin bahsettiğiniz son sürüm 2.2 değil mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200111-125559.png
    Screenshot_20200111-125559.png
    255,2 KB · Görüntüleme: 7

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam tema önizlemeleri miui 11 için genelde sadece 3 tane oluyor. Daha fazla önizleme almak için önizlemeleri eğer mevcutsa temanın miui10 sürümünden alıyorum ama cihaza indir dediğinizde o temanın hangi sürümler için hangi versiyomları varsa onları buluyor. Ben hem linkten hemde isim aramasından sorgulattığımda sizin temanızın miui 10 için 1.5 sürümünü miui11 için ise de 2.2 sürümünü görebiliyorum. Sizin bahsettiğiniz son sürüm 2.2 değil mi?
Cihaza indir tıklamadım hocam indirmeye başlar diye benim hatam görünüyor haklısınız.

Üst Alt