Uygulama Themes for MIUI - HyperOS v3.46

• Konbuyu başlatan Ethnic
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 80
  • Görüntüleme 21K

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Arkadaşlar yeni uygulamam yayınlandı.

Uygulama ile Global veya Çin tema mağazasındaki temaları indirebilirsiniz.

Arama çubuğuna tema linkini yapıştırarak yada sözcük araması yaparakta temalara ulaşabilirsiniz.

İndirilen temaları içe aktarmadan uygulama içerisinden uygulayabilirsiniz.

UYARI: Uygulanan tema sadece Custom rom kullanılan cihazlarda kalıcı olur aksi halde bir müddet sonra varsayılan temaya döner..

PlayStore:

Harika olmuş hocam. Elinize emeğinize sağlık clap~~clap~~clap~~

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Ben çok başarılı buldum, hem mıuı 10 hem miui11 versiyonunu çıkarıyor ve seçim şansı sunuyor. Tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam güzel bir çalışma ellerine sağlık emeği geçenlerin. Ayrıca diğer arkadaşın önerdiği gibi forum yapımcılarının temalarıda bir veritabanı haline getirilip Ayrı bir kategori olarak eklenebilir. Daha bir forsumuz olur, uygulamaya ulaşan ama siteye ulaşmamamış kişilerin ilgisini çekip kimmiş bu geliştiriciler meraka falan gibisinden üye çekilebilir foruma.

İkinci bir şey soracağım müsade ederseniz, geliştirici ekibinde olmanız nedeniyle yeri gelmişken.

Şimdi ben dün bir şey denedim, Resmi Global EEA ROM kullanıyorum, dün bir mtz simge paketini "Miui theme editör" uygulamasıyla içe aktardım fakat 2 saat sonra değişeceğini biliyordum. Bu yüzden Tema kişileştirme kısmından Varsayılam temayı düzenledim ve biraz önce içeri aktardığım simgeleri uyguladım. Daha sonra bu temayı yedek olarak kayıt ettim ve diğer içe aktarılan simge paketlerini sildim.

Yedek temayı cihaza uyguladım, bir kaç saat hiç bir simge eski haline dönmedi, yattım öylece ve sabah kalktığımda da içe aktardığım simgeler duruyordu.

Acaba diyorum bu tema yedekleme işi, bir nevi kara para aklama işi gibi bizim bu içe aktardığımız geçici simgeleri, kalıcı hale mi getiriyor.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Ellerinize sağlık hocam.. Daha önce kullandım, çok işime yaradı ama maalesef bu kez kullanamıyorum :(
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Ayrıca diğer arkadaşın önerdiği gibi forum yapımcılarının temalarıda bir veritabanı haline getirilip Ayrı bir kategori olarak eklenebilir. Daha bir forsumuz olur, uygulamaya ulaşan ama siteye ulaşmamamış kişilerin ilgisini çekip kimmiş bu geliştiriciler meraka falan gibisinden üye çekilebilir foruma.
Ben buna katılmıyorum. Forumdaki yada diğer Türk tema yapımcılarını heveslendirecek, tema yapmaya itecek şey temasının forumda begenilmesi yada uygulamadan indirilmesi değil, tema marketinde yorum yapılıp begenilmesidir. Bu önerdiğiniz şey temayı kullandığı halde tema marketinde yorum yapmaktan üşenen insanları dahada rahata alıştırır. Farkettiyseniz çoğu kişi artık bu sebepten zamanını tema yapmak için harcamaya gerek duymuyor. Benim bir temam mtz linkinden 400kere indirilmiş, forumda 40 yorumu var, tema marketinde 4 tane Türk yorum yapmış. Anlatabilmişimdir umarım

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Ben buna katılmıyorum. Forumdaki yada diğer Türk tema yapımcılarını heveslendirecek, tema yapmaya itecek şey temasının forumda begenilmesi yada uygulamadan indirilmesi değil, tema marketinde yorum yapılıp begenilmesidir. Bu önerdiğiniz şey temayı kullandığı halde tema marketinde yorum yapmaktan üşenen insanları dahada rahata alıştırır. Farkettiyseniz çoğu kişi artık bu sebepten zamanını tema yapmak için harcamaya gerek duymuyor. Benim bir temam mtz linkinden 400kere indirilmiş, forumda 40 yorumu var, tema marketinde 4 tane Türk yorum yapmış. Anlatabilmişimdir umarım

Kaygınızı anloyorum tabiki ancak bunu çok bir sorun görmüyorum. Adam gelsin yorumumu burada sa yapsın orada da.

Şimdi şöyle düşünün! Benim formla, siteyle hiç işim yok, hatta adını bile duymadım bu forumun.

Fakat GPlay Store'da bir uygulama yükledim , baktım ki Türklerin uygulaması. Türk gelitşiricileride var, tatta bende bir geliştiriciyim bu sisteme katılıp bu işin bir parçaşı olmak istemezmisin.

Son düzenleme:
Üst Alt