Uygulama Themes for MIUI - HyperOS v3.46

• Konbuyu başlatan Ethnic
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 80
  • Görüntüleme 21K

HarunErdinç

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun072
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Elektronik
Konular
12
Arkadaşlar yeni uygulamam yayınlandı.

Uygulama ile Global veya Çin tema mağazasındaki temaları indirebilirsiniz.

Arama çubuğuna tema linkini yapıştırarak yada sözcük araması yaparakta temalara ulaşabilirsiniz.

İndirilen temaları içe aktarmadan uygulama içerisinden uygulayabilirsiniz.

UYARI: Uygulanan tema sadece Custom rom kullanılan cihazlarda kalıcı olur aksi halde bir müddet sonra varsayılan temaya döner..

PlayStore:

Eline emeğine sağlık
Öteki uygulamanı neden kaldırdın çin temalarını olduğu uygulamanı onu da çok sevdim ben
Buldum apk olarak indirdim yine bende Idea~~

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Arkadaşlar yeni uygulamam yayınlandı.

Uygulama ile Global veya Çin tema mağazasındaki temaları indirebilirsiniz.

Arama çubuğuna tema linkini yapıştırarak yada sözcük araması yaparakta temalara ulaşabilirsiniz.

İndirilen temaları içe aktarmadan uygulama içerisinden uygulayabilirsiniz.

UYARI: Uygulanan tema sadece Custom rom kullanılan cihazlarda kalıcı olur aksi halde bir müddet sonra varsayılan temaya döner..

PlayStore:

Elinize, emeğinize sağlık hocam. clap~~ clap~~ clap~~
Teşekkürler böyle güzel bir uygulama yaptığınız için.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam güzel bir çalışma ellerine sağlık emeği geçenlerin. Ayrıca diğer arkadaşın önerdiği gibi forum yapımcılarının temalarıda bir veritabanı haline getirilip Ayrı bir kategori olarak eklenebilir. Daha bir forsumuz olur, uygulamaya ulaşan ama siteye ulaşmamamış kişilerin ilgisini çekip kimmiş bu geliştiriciler meraka falan gibisinden üye çekilebilir foruma.

İkinci bir şey soracağım müsade ederseniz, geliştirici ekibinde olmanız nedeniyle yeri gelmişken.

Şimdi ben dün bir şey denedim, Resmi Global EEA ROM kullanıyorum, dün bir mtz simge paketini "Miui theme editör" uygulamasıyla içe aktardım fakat 2 saat sonra değişeceğini biliyordum. Bu yüzden Tema kişileştirme kısmından Varsayılam temayı düzenledim ve biraz önce içeri aktardığım simgeleri uyguladım. Daha sonra bu temayı yedek olarak kayıt ettim ve diğer içe aktarılan simge paketlerini sildim.

Yedek temayı cihaza uyguladım, bir kaç saat hiç bir simge eski haline dönmedi, yattım öylece ve sabah kalktığımda da içe aktardığım simgeler duruyordu.

Acaba diyorum bu tema yedekleme işi, bir nevi kara para aklama işi gibi bizim bu içe aktardığımız geçici simgeleri, kalıcı hale mi getiriyor.
Öncellikle tavsiyeleriniz için teşşekkür ederim. Hocam bu global bir uygulama eğer ben bu uygulamada sadece ülkemizdeki tema geliştiricilerine ayrıcalık yaparsam uygulama glabal kimliğini kaybeder. Ama diğer türlü eğer bahsettiğiniz bölüm tema geliştiricilerimize ve forumun zarar vermiyorsa sadece ülkemize özel bir uygulama geliştirilebilir. Zira bu sefer kullanıcılar forumu ziyaret etmektense sadece uygulamadan temaları indirip kullanabilir.

Ellerinize sağlık hocam.. Daha önce kullandım, çok işime yaradı ama maalesef bu kez kullanamıyorum :(
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Uygulamayı kullanamadığınız için üzgünüm. Cihaz modelinizi, MIUI ve Android sürümünüzü öğrenebilir miyim?
Eline emeğine sağlık hocam
Teşekkürler. :)
Eline sağlık hocam harika olmuş

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğendiğinize sevindim hocam sağolun. :)
Hocam uzun süredir bunu bekliyordum. Elinize, emeğinize sağlık. :)
Hocam biraz beklettik ama nihayet yayıınlayabildik. Teşekkürler :)
Elinize emeğinize sağlık hocam clap~~
teşekkürler hocam sağolun :)
Eline emeğine sağlık
Öteki uygulamanı neden kaldırdın çin temalarını olduğu uygulamanı onu da çok sevdim ben
Buldum apk olarak indirdim yine bende Idea~~
Teşekkürler. Ben değil google kaldırdı malesef. :)
Elinize, emeğinize sağlık hocam. clap~~ clap~~ clap~~
Teşekkürler böyle güzel bir uygulama yaptığınız için.
Rica ederim hocam. Ekran görüntüleri için ben teşekkür ederim :)

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Ethnic Android 6.0.1/ MIUI 10 / Xiaomi Eu Beta 8.9.13 / Mi4
Hocam geliştiriciler olarak google'ın belirlediği kurallara uymak zorundayız malesef. Bir uygulamanın markette yayınlanabilmesi için uygulamanın bazı kriterleri karşılaması gerekiyor bunlardan biri de android 7 ve üstüne hitap etmesi. Benim yapabileceğim bir şey yok malesef. :(

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Hocam geliştiriciler olarak google'ın belirlediği kurallara uymak zorundayız malesef. Bir uygulamanın markette yayınlanabilmesi için uygulamanın bazı kriterleri karşılaması gerekiyor bunlardan biri de android 7 ve üstüne hitap etmesi. Benim yapabileceğim bir şey yok malesef. :(
O zaman yapacak bir şey yok hocam, teşekkür ederim, sağolun.

Üst Alt