Yardım tgz uzantılı rom yukleme

mesut73

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT
Cihazım
NOTE7
Konular
2
arkadaslar en basta bu işlerde acemi oldugumu belirteyim farklı bir siteden tgz uzantılı rom indirdim.twrp ile yüklüyeyim dedim twrp romu gormuyor.internet limitli 3 gb bu roma gitti.yeni rom indirmekte istemiyorum.su an telefona twrp üzerinformat attıgım için bütün sistem silindi telefon kullanamıyorum rom yuklemem lazım.elimdeki romu nasıl yuklerim

mesut73

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT
Cihazım
NOTE7
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cevap için tesekkur ederim.flash tool ile yuklemeye calısıyorum aradıgı dosya var olmasına ragmen dosya bulunamadı hatası veriyor.burayı nasıl gecerim

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    167,6 KB · Görüntüleme: 472
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    157,8 KB · Görüntüleme: 455
Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Flash all seçili olacak. Bu işi bilmiyorsanız mı flash programı tehlikeli bunun yerine linkte yer alan programa mı hesabı ile giriş yapın ve romu sıkıntısız yükleyin... Mı flash programini kullanmayın... mesut73

Oyla:

mesut73

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT
Cihazım
NOTE7
Konular
2
aslında soruna bastan baslayayım cihaz yurtdısı imei kapandı bende imei degistirmek için farklı bir sitede rehber buldum diag port acmak için verilen komutları girdim port acamadım ama bir sekilde sebeke geri geldi yalnız bir sıkıntı vardı oda konusurken ses karsı tarafın sesi cızırılı anlasılmıyordu.bende twrpden fabrika ayarlarına geri dönderdim ama sorun düzelmedi sıfırdan yeni rom atayım dedim indirdigim rom fastboor imiş sonradan anladım twrp görmedi.internet limitli yeniden rom indirmektense bunu kurayım dedim oda olmadı.su an telefon acılmıyor sistemi formatladıgım için yeni rom yuklemeliyim bu sekilde miu hesabıyla rom yukleyebilirmiyiz

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
aslında soruna bastan baslayayım cihaz yurtdısı imei kapandı bende imei degistirmek için farklı bir sitede rehber buldum diag port acmak için verilen komutları girdim port acamadım ama bir sekilde sebeke geri geldi yalnız bir sıkıntı vardı oda konusurken ses karsı tarafın sesi cızırılı anlasılmıyordu.bende twrpden fabrika ayarlarına geri dönderdim ama sorun düzelmedi sıfırdan yeni rom atayım dedim indirdigim rom fastboor imiş sonradan anladım twrp görmedi.internet limitli yeniden rom indirmektense bunu kurayım dedim oda olmadı.su an telefon acılmıyor sistemi formatladıgım için yeni rom yuklemeliyim bu sekilde miu hesabıyla rom yukleyebilirmiyiz

Yükleme esnasında indirdiğiniz rom dosyasını gösterin yükler, yükleme yapamaz iseniz linkte yer alan her iki yöntem ile yüklemeyi deneyin ama linkleri muhakkak minimum 2 kere okuyup/izleyin...

Oyla:

mesut73

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT
Cihazım
NOTE7
Konular
2
tesekkurler deniycem olmadı twrp uyumlu rom indirip onu yukluycem

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
tesekkurler deniycem olmadı twrp uyumlu rom indirip onu yukluycem

Twrpye girebiliyorsanız bunlara hiç gerek yok istediğiniz om dosyasını indirip bu yöntem ile yükleme yapın tamamdır

Tavsiye rom

Oyla:

mesut73

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT
Cihazım
NOTE7
Konular
2
cevap için tesekkurler.twrpye girebiliyorum.sorun internetin kotalı olmasıydı.acemiyim indirdigim yerde fastboot yazmıyordu onu indirmişim oda 3,2 gb zaten internet bitti bitecek iyisimi bunu yukleyeyim dedim.yoksa arastırdım twrp uyumlu bulup onuda indirebilirim

Oyla:
Üst Alt