Sohbet Tesla Araç Sevenler İçeri

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Normalde arabalardan hiç anlamam marka model vs hangisi iyi hangisi kötü hangisi fiyat/performans bilmem.
Tesla araçları elektrikli olmasından ötürü ve CEOsu Elon Musk olmasından doları çokça duydum ve ilgilendim.
Geçenlerde na denk geldim kanal sahibinde model S var ve onunla beraber videolar çekiyor çok imrendim açıkçası..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mesela videoların birinde ile uzun yol alıyor bana çok iyi geldi ilerde tamamen otopilot olacağı konuşuluyor.
Aramızda benim gibi şu aracı çok seven var mı? Bir gün bu araçlar standart haline gelirse memnun olur musunuz?

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Ben araba modifikasyonlarınla ilgilendiğim için bana sıcak gelmiyor hocam şimdilik :D

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Valla ne söyliyelim hocam! Hayaller Paris gerçekler ise.... malumunuz. Tesla oldum olası ilgimi çekmiştir hele Model X serisi. 3 silindirli, fosil yakıtlı küçücük arabanın bile 150 bin olduğu bu memlekette bunu bize yar etmezler. Neyse ki hayal kurmaya vergi gelmedi daha.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Valla ne söyliyelim hocam! Hayaller Paris gerçekler ise.... malumunuz. Tesla oldum olası ilgimi çekmiştir hele Model X serisi. 3 silindirli, fosil yakıtlı küçücük arabanın bile 150 bin olduğu bu memlekette bunu bize yar etmezler. Neyse ki hayal kurmaya vergi gelmedi daha.
Hocam konuyu yazarken model s'in fiyatına 3 defa tesla sitesine girip almanya amerika ve ingiltereden fiyat gösterme şeyine baktım 70-80bin birim paraya alabiliyorken bizde sahibindende sıfır km 1.5milyon-1.75milyon arası..

Başkaları ferrari, porsche hayali kurar ben tesla :)
Cidden benim içinde böyle hocam umarım bir gün hepimize nasip olur..

Üst Alt