Soru Tercih...

Muallim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrettin
Cihazım
Xiamio
Konular
1
Selamlar dostlar. 4 yıl süren mi6 kullanımımı artık sonlandırmak istiyorum pil degişmeden bırakma düşüncesindeyim. Fakat tercihim kesinlikle ziamio olmayacak oğlum şuan xiamio yüzünden mahkemelik kvk servis md rünü darp etti. Sebebide Türkiyede xiamio nun arkasında kimse yok. Bana kendi 2. Teli mi8 lite ı vermek istiyor almıyorum. Çevremi xiamio cu yaptım ancak marka üreticisi yüzünden terk edeceğim. Hamdolsunki ben 4 yıldır sorun yaşamadım. Ama tkr mi edeme cesaretim yok.
Kafamda iki cihaz var.

1.reeder P13 blue max pro //
2.0ppo A73

Bunlar 2000 2880 bandında fazla para vermek istemiyorum.
NE DERSİNİZ, ME TAVSİYE EDERSİNİZ. Bu cihazlarda mi6 ayarında görüyorum.

????

Önerilerinize şimdiden tşkkr ederim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
MTK işlemciden uzak durun derim.

Her iki cihaz da Asla mi 6 ayarında değil.

Tek seçenek oppo kalıyor.

Xiaomi tarafında alınacak tek cihaz 2350 TL'ye 8/128 GB yurtdışı olarak poco X3 nfc alınir,mis gibi kullanılır, servisle vs ile uğraşılmaz, dayak da atılmaz/yenilmez....

Muallim45,

Son düzenleme:

Muallim45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrettin
Cihazım
Xiamio
Konular
1
MTK işlemciden uzak durun derim.

Her iki cihaz da Asla mi 6 ayarında değil.

Tek seçenek oppo kalıyor.

Xiaomi tarafında alınacak tek cihaz 2350 TL'ye 8/128 GB yurtdışı olarak poco X3 nfc alınir,mis gibi kullanılır, servisle vs ile uğraşılmsaz, dayak da atılmaz/yenilmez....

Muallim45,
Dayağın sebebi mi8 pro 2 yıl boyunca 4 defa aynı arızayı verdi. Her süreç 3 aydan fazla sürdü 5. De garantisi doldu deyip tamire iyi para istediler. Oğlumdan dayak yiyen müdür konuya sahip çıktı tüm sürecin arıza zapt larını, servis fişlerini verdi. THH ne yönlendirdi 4. aydayız. KVK savunma gönderdi. Garanti aşılmıştır diye bir yandan da dava açıldı.
Bundan dolayı çok sevmeme ragmen xiamio hedefim değil. Tlfn fazla bedelde ödemek istemiyorum 64gb yetmiyor, pil değiştirmek istemiyorum çünkü orijinali yok xaimio Türkiye ye adam muamelesi yapmıyor. Gerek cihazda, gerekse yazılım ve temsilcilik konusunda. Herkes resmi temsilci oldugunu beyan ediyor ama xiamio budur demiyor. ???

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Reeder alırsanız bu sefer tutuklanma ihtimali var. Alayına girersiniz baba oğul. :) Şaka tabi. Bu sefer muhatap bile bulamazsınız. Xiaomi nur nimet kalır yanında.
Oppo daha iyi gibi.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Dayağın sebebi mi8 pro 2 yıl boyunca 4 defa aynı arızayı verdi. Her süreç 3 aydan fazla sürdü 5. De garantisi doldu deyip tamire iyi para istediler. Oğlumdan dayak yiyen müdür konuya sahip çıktı tüm sürecin arıza zapt larını, servis fişlerini verdi. THH ne yönlendirdi 4. aydayız. KVK savunma gönderdi. Garanti aşılmıştır diye bir yandan da dava açıldı.
Bundan dolayı çok sevmeme ragmen xiamio hedefim değil. Tlfn fazla bedelde ödemek istemiyorum 64gb yetmiyor, pil değiştirmek istemiyorum çünkü orijinali yok xaimio Türkiye ye adam muamelesi yapmıyor. Gerek cihazda, gerekse yazılım ve temsilcilik konusunda. Herkes resmi temsilci oldugunu beyan ediyor ama xiamio budur demiyor. ???

KVK resmi garanti değil hocam... Resmi garanti Genpa. Onlar iyi mi? Yok değil tabii ki ama KVK kadar da dandik değil. Kötünün iyisi diyelim. Evo'ya falan düşerseniz o beter bir durum tabii. Sözde onlar da resmi.

Neden garantili diye uğraştığınızı anlamadım ama... Garantili Xiaomi almak tam anlamıyla paranızla rezil olmak zaten. Yarı fiyatına garantisiz alın geçin bence. Stoya hocama katılıyorum, karaçay'dan X3 alın kafanız da cebiniz de rahat etsin.

Üst Alt