Yardım Temalar Silindi

• Konbuyu başlatan Rojinam
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 4K
R

Rojinam

Guest
Slm arkadaşlar ben lg g3 kullanıyorum MİUİ 7 YÜKLÜ son sürüm. yedekleme yapacaktım titanium backup ile ama yanlışlıkla temalar programını sildim geri alamadım bir türlü bunu geri yüklemenin bir yolu var mı sadece o programı yüklemek için link varmı tşkler...

casshern

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlut
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
6
Romu tekrar flashlayin

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
R

Rojinam

Guest
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya onu biliyorumda romu flashlamadan geri getirme ihtimali hiç mi hiç yok en azından deneriz tşkler...

Oyla:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Sıfırlama yapmadan rom'u üzerine kur geri gelir. Benim telefonumun apk'si uyar mı bilmiyorum ama bir dene istersen
Herhangi bir dosya yöneticisine root izni ver ve system- app klasörünün içine ekle telefonu kapat aç bak bakalım çalışacak mı

Ekli dosyalar

• ThemeManager.apk
    2,8 MB · Görüntüleme: 67
Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
yok mu cvp yazacak kimse
Birinin sizin istediğiniz şekilde cevap yazabilmesi için öncelikle G3 sahibi olması, sonra MIUI yüklemiş olması, ardından da system uygulamaları içerisinden Tema uygulamasını alıp size verebilecek kadar bilgisi olması gerekiyor.
Kısaca bu cihaza sahip olmayan kişilerin vereceği farazi cevaplarla yetinmek zorundasınız.
Ben de G2'nin Tema apk'sını vereyim. Olur mu olmaz mı kendinizin denemesi gerekiyor.

Hakan arkadaşımızın yazdığı gibi, dosyayı zipten çıkardıktan sonra ismini ThemeManager.apk yapıp System/app altına kopyalayın ve izinleri rw-r--r-- olarak ayarlayın.

Oyla:
Üst Alt