tema sorunu

yaralı23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Arkadaslar acil destek yoksa birazdan kafayı yicem. Acıkcası hic anlamıyorum bu telefon islerinden ama kafaya taktımmı bırakamıyorum. Markettekı temalar cok kotu guzel olanlarda paralı. Dısardan tema yukledigim zaman bu tema marketten indirilmemistir lutfen baska benzer bir tema indiriniz diyor. Lutfen yardım nasıl tema yukleyebilirim dısardan???

crack91

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
6
Cvp: tema sorunu

yaralı23 pid=13120 dateline=1416351054' Alıntı:
Arkadaslar acil destek yoksa birazdan kafayı yicem. Acıkcası hic anlamıyorum bu telefon islerinden ama kafaya taktımmı bırakamıyorum. Markettekı temalar cok kotu guzel olanlarda paralı. Dısardan tema yukledigim zaman bu tema marketten indirilmemistir lutfen baska benzer bir tema indiriniz diyor. Lutfen yardım nasıl tema yukleyebilirim dısardan???
Bende aynı sorundan muzdariptim sağolsun arkadaşlar yardımcı oldular.. Öncelikle telefona root atman lazım. SuperSu uygulaması yetkileri gelince tema yüklemesi olmaya başladı yani hata ortadan kalktı.  Eğer sonradan rom yüklediysen bu Romu yükledikten sonra root devre dışı kalmış olabilir. Daha sonra aşağıdaki linkte yer alan programı indir ve oradaki yazılanları çok iyi oku yardımcı olacaktır. WSM Tools içerisinde Mi Tools programı var onlada çeşitli ayarları yapabilirsin. Hatta uyarı ayarları var simge üzerinde kaç bildirim geldiğini vs gösteriyor. Özellikle linkin 4.sayfasında bir indirme bağlantısı yer alıyor MiThemes uygulanmasına ait. Bu uygulamaya yetki verdiğin anda Themes programında ki bütün temalar ücretsiz oluyor. Ben bu işlemleri yaptım yine de işin ehli bi arkadaş yazarsa tabiki daha iyi olur ben sadece paylaşmak istedim fikirlerimi.. 

http://www.forum.miuiturkiye.net/konu-Wsm-Tools-ve-eklentileri.html

Oyla:

yaralı23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
root atmak rom nedir hic bilmiyorum acıkcası abimden aldım onunda arkadası yapmıs suan telefon acıldıgında xıamoı simgesi geliyor ve ana market miui tek bildigim bu yardımcı olabilecek arkadas varsa cok makbule gecer..

Oyla:

yaralı23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
root atmak rom nedir hic bilmiyorum acıkcası abimden aldım onunda arkadası yapmıs suan telefon acıldıgında xıamoı simgesi geliyor ve ana market miui tek bildigim bu yardımcı olabilecek arkadas varsa cok makbule gecer..

Oyla:
Üst Alt