Yardım Tema Kurduktan Bir Süre Sonra Gidiyor!?

Whoave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLobal 10.3
Telefon Modeli
Xiaomi redmi s2
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba, uzun süredir cihazıma 3. parti temalar kurmaya çalışıyorum. MIUI 10 kurulu. Mirape, mi theme customizer vs. sökmüyor, tema bir süre sonra default'a dönüyor.
Sırf bu sorunu çözmek için xiaomi' designer üyesi oldum, ama ne yapacağımı bilmiyorum, kullanacağım temayı temalara yüklesem asıl sahibinin telifi olacak bir yanım da düşünüyor bu adamlar neden eklememiş vs diye.
Nasıl çözerim? teşekkürler.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Arkadaşlar merhaba, uzun süredir cihazıma 3. parti temalar kurmaya çalışıyorum. MIUI 10 kurulu. Mirape, mi theme customizer vs. sökmüyor, tema bir süre sonra default'a dönüyor.
Sırf bu sorunu çözmek için xiaomi' designer üyesi oldum, ama ne yapacağımı bilmiyorum, kullanacağım temayı temalara yüklesem asıl sahibinin telifi olacak bir yanım da düşünüyor bu adamlar neden eklememiş vs diye.
Yeni bir tema yapacaksınız ve geliştirici olarak markete yukleyeceksiniz

Oyla:

Whoave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
17
Yeni bir tema yapacaksınız ve geliştirici olarak markete yukleyeceksiniz
Tema yapamıyorum, hazır yapılı hoşuma giden temalar var, bunları markete yüklesem mi diye düşündüm fakat yükleyecek olsa sahibi yüklerdi, sıkıntı yaşamamak için yüklemiyorum. Başka yol yok yani :/?

Oyla:

Virtuoso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevcut değil
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
24
Bu bana mağazadan yüklediğim temaların kilit ekranında oluyor, kilit ekranı simsiyah oluyor birkaç gün sonra.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Tema - MIUI Theme Desinger Türkçe Anlatım
Bu konuyu incelemiş miydiniz

Oyla:

Whoave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
17
Yok görmemiştim fakat şöyle mi demek istiyor, store'a bir tema yüklersem ve onaylanırsa, devam eden süreçte benim cihazımdaki tema mağazasından içe aktar ile mtz yüklersem hata vermeyecek mi?
Eğer öyleyse iş görür bir şey yapıp uploadlayabilirim.
Diğer seçenek olan Xposed olayını bilmiyordum ama telefonu alalı çok olmadı garantisi devam ediyor, root yada rom kurmayı henüz düşünmüyorum o yüzden tema için garantiden çıkmaya gerek yok sanırım :)

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
İnceleyin iyice hocam
Yok görmemiştim fakat şöyle mi demek istiyor, store'a bir tema yüklersem ve onaylanırsa, devam eden süreçte benim cihazımdaki tema mağazasından içe aktar ile mtz yüklersem hata vermeyecek mi?
Eğer öyleyse iş görür bir şey yapıp uploadlayabilirim.
Diğer seçenek olan Xposed olayını bilmiyordum ama telefonu alalı çok olmadı garantisi devam ediyor, root yada rom kurmayı henüz düşünmüyorum o yüzden tema için garantiden çıkmaya gerek yok sanırım :)

Oyla:
Üst Alt