Soru Tema kullanabilmek icin Xiaomi.eu olur mu?

barzbug

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barzbug
Cihazım
Redmi N13 NFC
Konular
3
Xiaomi.eu ROM kullanmak lazim sanirim cunku Global ROM'da hicbir HyperOS temasi calismiyor.

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
9
Xiaomi.eu ROM kullanmak lazim sanirim cunku Global ROM'da hicbir HyperOS temasi calismiyor.
Ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Hyper Theme isimli (üstü mavi altı kırmızı arka planlı) bir Tema var mesela temalarda. HyperOS logoları ile değiştiriyor logoları. Hatta Google Dialer ve Mesajlar uygulamasının logosunu da değiştiren nadir temalardan biri. Globalde de çalışıyor EU romda da.

barzbug

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barzbug
Cihazım
Redmi N13 NFC
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Hyper Theme isimli (üstü mavi altı kırmızı arka planlı) bir Tema var mesela temalarda. HyperOS logoları ile değiştiriyor logoları. Hatta Google Dialer ve Mesajlar uygulamasının logosunu da değiştiren nadir temalardan biri. Globalde de çalışıyor EU romda da.
Ben telefonu daha yeni aldim ve HyperOS. Hicbir islem yapmadim yani TR Rom'undayim. Temalar uygulamasindan sectigim temalar calisiyor mu? Yoksa temalari calistirabilmem icin Xiaomi.eu ROM'una mi gecmem gerekecek?

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
9
Ben telefonu daha yeni aldim ve HyperOS. Hicbir islem yapmadim yani TR Rom'undayim. Temalar uygulamasindan sectigim temalar calisiyor mu? Yoksa temalari calistirabilmem icin Xiaomi.eu ROM'una mi gecmem gerekecek?
Hayır temalar çalışır zaten xiaomi'nin kendi uygulaması.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
591
Eu Rom 3. Parti temaları kullanabilmeniz için yapılan romlar. ( içe aktarma yapmak için ) tabi ki bunun için magisk modül olması gerekiyor.
Tema mağazasında HyperOs uyumlu olması için tasarımcının temasını tekrar uyumlu hale getirip yeniden temasını yüklemesi gerekiyor.
ekte konu üzerinden açmış olduğum kısmi temalar HyperOs uyumlu hale getirilmiş temalar mevcuttur.

Üst Alt