Tema tema kilit ekranı resmi değişmiyor

beratcicek1221

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
note 10s
Konular
1
lost queen adlı temanın kilit ekranı resmini değiştirmek istiyorum tarzı güzel ama resmi kendim koymak istiyorum yardımcı olabilir misiniz resim aşşağıda yapabilen var mı ve yaptıktan sonra temayı nasıl uygulayacağım yardım ederseniz mutlu olurum

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
7-Zip benzeri bir programla açın, wallpaper klasörü var gördüğüm kadarıyla içindeki dosya adını kendi eklemek istediğiniz resime verin ve içine atıp kaydedin. Ayrıca içerisindeki diğer bölümleri de düzenlemek isterseniz yine örnek olarak lockscreen, icons..gibi uzantısız dosyalar var, onları farklı bir yere çıkartıp tekrar 7-Zip ile açın ve istediğiniz gibi düzenledikten sonra kaydedin geri atın içine.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Temayı kurunca da değişebiliyorsunuz şimdi denedim, sorunsuz değişti. Kurma konusunda global rom yüklü ise temalar uygulamasında içe aktarma yok bildiğim kadarıyla ama kontrol edin yine de, temalara girdikten sonra sağ alttan hesabım yazana basıp gelen ekrandan temalara basın, ekranın en altına kaydırın buton varsa basıp mtz uzantılı dosyayı seçip uygulayın.

beratcicek1221

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
note 10s
Konular
1
Temayı kurunca da değişebiliyorsunuz şimdi denedim, sorunsuz değişti. Kurma konusunda global rom yüklü ise temalar uygulamasında içe aktarma yok bildiğim kadarıyla ama kontrol edin yine de, temalara girdikten sonra sağ alttan hesabım yazana basıp gelen ekrandan temalara basın, ekranın en altına kaydırın buton varsa basıp mtz uzantılı dosyayı seçip uygulayın.
yaptım bikaç şekil denedim falan kaydettim bi süre sonra varsayılana geri dönüyor kendi düzenlediğim şekilde uygulayınca bunun çözümü var mı?

Üst Alt