Tema - icon pack ve ram

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
Merhaba

siteden mood isimli temayı indirip kullanıyorum. tema çok şık. siteden birçok tema indirdim de....
icon ları da hakeza... ama gel görki tema aktif olduktan sonra boş ram miktarı 900mb dan yukarı çıkmıyor. standart veya diğer temalara geçince bu rakama değişiyor.
tamam. kullanılan eklenti vs vs bu ram kullanımını etkiliyor ve etkilicek de.. ama bu kadar da çok kullanması çok hoş değil.

ben tekrar standart temaya geçmek istiyorum ama icon olarak farklı paketlerdeki icon ları kullanmak istiyorum. bunu yapmak mümkün mü ?

daha önce başka bir topic de gündem yapmış idik. siteden indirdiğimiz birçok harika tema mevcut ve bu temalarda doğal olarak çince yazılar var. bu yazılar ya hava durumu widget inde veya kilit ekranında vs vs...

temalar kullandığımız cihazları zevkli ve albenisi yüksek hale getiren özelliklerden. peki biz bu temalara müdahele şansımız ve mofiye olanağımız ne kadar ?

detaylı anlatım yapabilecek varmı ?

hilmi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
mi9 se
Konular
18
Cvp: Tema - icon pack ve ram

kilit ektanı ikonları ve daha fazlasını -temalar-, -kategori-, sekmesi altında -temayı özelleştir- seçeneginden yapabilirsiniz.

Oyla:

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cvp: Tema - icon pack ve ram

@hilmi
çok teşekkür ederim
yeni birşey öğrendim sayende. yeni eklentiler indirip ortaya karışık bişler yapcam   :)

bu arada Achilles diye bir tema kullanmaya başladım

tema şık ve parlak.. ama daha önemlisi ram temizliği yapınca 1,3gb lara kadar yükseliyor

default tema bile 1,1gb civarında oluyordu genelde....

deneyip görmek lazım

çok şık tasarımlar herkese

Oyla:
Üst Alt