Soru Tema Derlemek Hakkında

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Arkadaşlar merhaba. Ben bazı temaların belirli kısımlarını beğendim ve bunları birleştirerek bir tema elde etmek istiyorum mesela. Bunu yaptıktan sonra mağaza onay vermez ki ben de gönderemem çünkü emek hırsızlığı olur. Bunun için tek tek aldığımız kısımların yapımcılarıyla iletişime mi geçmemiz gerekiyor ?

Bir de tema derlemek için "WinRar" yeterli mi yoksa ekstra bir programa ihtiyacımız var mı ? Yapmak istediğim şey bazı temaların bazı kısımlarını almak -atıyorum bir temanın durum çubuğuyla bir temanın bildirim çubuğunu birleştireceğim ve bildirim çubuğundaki renkleri değiştireceğim - başka bir şey değil.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam, eğer birlestireceğiniz temalar forumda bu işe emek veren hocalarımız ise irtibata geçip izin isteyiniz, yabancı forumlardan yada çin yapımcılardan ise zaten bu zor olacaktır, ufak tefek düzenlemeler için buna gerek yok, ama çok özel birşeyi kendi temaniza alacaksanız bunu yapmamanızı öneririm, örnek young forever temasının kilit ekranını alırsanız bunu dünyada bir çok miui kullanıcısı farkeder ve insanların gözünde düşersiniz

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Hocam, eğer birlestireceğiniz temalar forumda bu işe emek veren hocalarımız ise irtibata geçip izin isteyiniz, yabancı forumlardan yada çin yapımcılardan ise zaten bu zor olacaktır, ufak tefek düzenlemeler için buna gerek yok, ama çok özel birşeyi kendi temaniza alacaksanız bunu yapmamanızı öneririm, örnek young forever temasının kilit ekranını alırsanız bunu dünyada bir çok miui kullanıcısı farkeder ve insanların gözünde düşersiniz
Aslında marketle çok işim yok hocam. Beğendiğim kısımlar için tabi ki izin almam gerekir. Yoksa asla kimsenin emeğini çalmam.

Üst Alt