Çözüldü Tema Ana Ekran Düzeni

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Merhaba, düzenlemekte olduğum bir tema, ana ekrandaki sütun sayısını 6 yapıyor ve düzenleme seçeneği sunmuyor. Sadece 6 olarak kalıyor ve 5 sütuna düşmüyor. Temayı mağazaya yüklemek istediğimdede bu konu yüzünden red aldım. Bu özelliği nereden iptal edip temanın içinden kaldıracağım. Yardımcı olabilecek varmı ?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Merhaba, düzenlemekte olduğum bir tema, ana ekrandaki sütun sayısını 6 yapıyor ve düzenleme seçeneği sunmuyor. Sadece 6 olarak kalıyor ve 5 sütuna düşmüyor. Temayı mağazaya yüklemek istediğimdede bu konu yüzünden red aldım. Bu özelliği nereden iptal edip temanın içinden kaldıracağım. Yardımcı olabilecek varmı ?

Merhaba hocam tema içindeki home klasörünü silip atın yada xml dosyasını uygun şekilde düzenlemeniz gerekir.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Merhaba hocam tema içindeki home klasörünü silip atın yada xml dosyasını uygun şekilde düzenlemeniz gerekir.
Teşekkürler hocam. Miui theme editörle home uygulamasını kaldırdım sorun çözüldü.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Don't change icons' arrangrment. Reddi verdiler, başka bir yeri düzenlememe gerek varmıdır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uygun olan ve onay dan geçen home klasörü xml dosyası ektedir.
Bunu hangi yola ekleyeceğim hocam

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Kusura bakmayın mesajlar biraz birbirine girdi fakat, eklememe gerek var mı ?angel~~

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Don't change icons' arrangrment. Reddi verdiler, başka bir yeri düzenlememe gerek varmıdır.

İkon hatası ( home klasörü düzeni) ile alakalı bir durum ekte verdiğim xml dosyası ile deneyin hocam farklı bir hata yoksa sorunsuz olarak geçecektir.

Kusura bakmayın mesajlar biraz birbirine girdi fakat, eklememe gerek var mı ?angel~~

Size kalmış bir durum ister home klasörü nü silip atın isterseniz verdiğim xml dosyasını home klasörün deki xml dosyası ile değiştirin. İki şekilde de olur

Konu anlatımı içinden telefon ile ( playstor dosyası mevcut değil ) APK dosyasını yükleyip link verebilirim.

Rehber - [MT Manager] Mtz Düzenleme Aracı

PC üzerinden mtz dosyasına sağ tıklayıp birlikte aç ile WinRAR ı seçip düzenleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
İkon hatası ( home klasörü düzeni) ile alakalı bir durum ekte verdiğim xml dosyası ile deneyin hocam farklı bir hata yoksa sorunsuz olarak geçecektir.

Size kalmış bir durum ister home klasörü nü silip atın isterseniz verdiğim xml dosyasını home klasörün deki xml dosyası ile değiştirin. İki şekilde de olur

Konu anlatımı içinden telefon ile ( playstor dosyası mevcut değil ) APK dosyasını yükleyip link verebilirim.

Rehber - [MT Manager] Mtz Düzenleme Aracı

PC üzerinden mtz dosyasına sağ tıklayıp birlikte aç ile WinRAR ı seçip düzenleyebilirsiniz.
Teşekkürler hocam. Verdiğiniz dosyayı kullanınca tema hata verdi. Bende silip öyle yüklemeye karar verdim.

Üst Alt