Televizyon ve bilgisayara hükmeden yüzük!

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78
Geçen yıl Apple CEO’su Tim Cook 2014′de yeni bir ürün kategorisinin bizimle birlikte olacağının haberini vermişti. Kimsenin bu “gizli ürün”ün ne olacağını hakkında bir fikri olamamakla birlikte öne sürülen iki teori vardı: Giyilebilir teknoloji ve televizyon.
Eh aşağıdaki videodan da göreceğiniz gibi yeni Apple teknolojisi bir Televizyon değil. Kendisi dünyanın ilk akıllı yüzüğü. İsmi Nod ve televizyonunuz ve bilgisayarınızı kelimenin tam anlamıyla parmağınızda oynatmanıza yarıyor.
149 dolar fiyat biçilen akıllı yüzüğün tanıntım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.[youtube]dy-Ac9X9oSo[/youtube]

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
@MGM Barut rica etsem, konularda paylaştığınız videoların linklerini ayrıca tam link haliyle (http://www.youtube.com/......... gibi) mesajlara ekleyebilir misiniz?

benim gibi Tapatalk kullanıcıları, forumun Video ekleme özelliği ile eklenen videoları göremiyor ve mesajda Video olduğundan da haberi olmuyor.
Sent from my LG-D802 using Tapatalk

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78
Cvp: Televizyon ve bilgisayara hükmeden yüzük!

chatin_62 pid=3092 dateline=1402586099' Alıntı:
@MGM Barut rica etsem, konularda paylaştığınız videoların linklerini ayrıca tam link haliyle (http://www.youtube.com/.........  gibi)  mesajlara ekleyebilir misiniz?

benim gibi Tapatalk kullanıcıları, forumun Video ekleme özelliği ile eklenen videoları göremiyor ve mesajda Video olduğundan da haberi olmuyor.
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Elbette.@chatin_62,anladım.

Üst Alt