Haber Telegram - Kesinlikle denenmesi gereken uygulama

Telegram daha önce çok kez adını duyduğum ama denemek için fırsatım olmayan bir uygulamaydı. Geçtiğimiz günlerde Facebook grubumuzda daha fazla kişiye ulaşabilmek adına uygulama arayışı içine girdiğimde, telegram uygulaması aklıma geldi ve yükledim. Uygulamanın işime yarayacak en güzel özelliği 20.000 kişiye kadar grup sohbeti oluşturulabiliyor olmasıydı. Biliyorsunuz ki bu durum Whatsapp için, eğer hala değişmediyse, …

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Telegram daha önce çok kez adını duyduğum ama denemek için fırsatım olmayan bir uygulamaydı. Geçtiğimiz günlerde Facebook grubumuzda daha fazla kişiye ulaşabilmek adına uygulama arayışı içine girdiğimde, telegram uygulaması aklıma geldi ve yükledim. Uygulamanın işime yarayacak en güzel özelliği 20.000 kişiye kadar grup sohbeti oluşturulabiliyor olmasıydı. Biliyorsunuz ki bu durum Whatsapp için, eğer hala değişmediyse, …
Özelikle Çıkartmaları 10 numara :)

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Gerçekten çok kaliteli bir program.Bütün rom geliştiricilerinin Telegram sayfaları bulunuyor.Ülkemizdeki kullanım oranını bilemiyorum ama,diğer ülkelerde oldukça popüler...

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Gerçekten çok kaliteli bir program.Bütün rom geliştiricilerinin Telegram sayfaları bulunuyor.Ülkemizdeki kullanım oranını bilemiyorum ama,diğer ülkelerde oldukça popüler...
Bizler vesile olalım Suat hocam, yaygınlaşması için :)

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Saygıdeğer hocalarım konuyla alakalı olmayacak ama özel mesajda resim eklenmiyor suatsari hocam konuya Azda olsa hakim sayılır sorum şu oyunda 6 levele geldim devam edemiyorum indirmem gereken yeni harita var diyeyim indirmek isteyince playstore'a atıyor orda da ülkemizde desteklenmiyor yazısı çıkıyor sonrasında top sizlerde hocam selâmetle
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Siz birde hikeyi kulanın :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Paylasiminiz icin teşekkürler hocam, rom gelistiricileri hep paylaşıyorlardi telegram diye, ne ise yaradigini ogrenmis olduk sayenizde.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam uygulamayi kurunca Telefon numarasi istiyor girişte, o adimi atlamadan ilerliyemiyorsunuz. Ayrica arama kismina Türkçe Telegram yazinca hicbir sey bulunamıyor.

sercansafak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan Şafak
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Dış Ticaret
Konular
2
Uzun zamandır kullanıyorum, mantığı Whatsapp gibi ama daha az kullanıcılı ve gruplar daha fazla üyeli olabiliyor. Rusya'da falan çok yaygın. Hatta kullanımı Mi5 Prime telefonda Whatsapp'a göre daha stabil. Tavsiye ediyorum. Yes~~

Üst Alt