Yardım Telefonunuzun sesini orta seviye bir dap'ın üstüne çıkartın

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
Bu ayarları uzun zamandır deniyorum ve elde ettiğim ses muazzam. orta seviye bir dap'dan daha iyi sonuçlar alıyorum. en son zx2 kullandım ve onun ses yapısına,dengesine yakın bir ses alıyorum desem inanmayacaksınız belki. aşırı dengeli ve muazzam bir ses alıyorum. Bunun için 3 programı da yüklemelisiniz, viper4android+Dolbyatmos+Nooxzoide
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
hocam bu nedır simdi mi5 cihazlara oalcak bişeymı sesimi arttrıyor tam oalrak anlayamadım

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
hocam bu nedır simdi mi5 cihazlara oalcak bişeymı sesimi arttrıyor tam oalrak anlayamadım
Hocam sesi de arttırıyor. bir çok ayar var programın içinde.. program ses kalitesini arttırıyor ve sesi dengeli bir hale getiriyor. her telefon için oluyor programlar burda önemli olan dolby atmos ve viper4 ün android sürümünüzle uyumlu olması

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Hocam, paylaşım için teşekkürler (:
Baya işime yaradı fakat Phone Speaker bölümündeki yaptığınız ayarların içeriklerini de gösterebilir misiniz ?
Headset'te tek tek gösterdiğiniz gibi...

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
evet aynı zamanda viper4android+Dolbyatmos+Nooxzoide dosyalarını da paylaşma imkanınız varmı?
video yu da youtube dışında drive vb başka bir ortama yükleme imkanınız varmı? bulunduğumuz ortamda youtube
engeli varda. tabi Phone Speaker ayarlarınızı da esirgemez iseniz memnun oluruz.
ayrıca şuradakilerden farklı mı diyorsun? tercih olarak bir kıyas verme imkanın varmı?

iyi çalışmalar emeğiniz teşekkürler

Son düzenleme:

none

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
trump
Cihazım
Mİ5s
Konular
12
Hocam bu programları kurmak için telefona root yammamıza gerek varmı ben ne root yapmaktan anlarım nede başka birşey inan telefonun kulaklık sesi berbat eski telefonuma göre yeni tel mi5s eski tel sam note2 kulaklığın hakkını veremiyor ve çok üzülerek söylüyorum berbat bir müzik çalar ve ses dedim buprogramlarla en azından birz daha iyi olur ama sanırım benim becerebileceğim bir iş değil flaslamak falan demişsin videoda ondanda anlamam ki ben shake~~

zlatan_1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
10
Arkadaşlar genel olarak ararken çalma sesini de yükseltiyormu bu program.

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Hocam zamanında ses olayına uzun zaman harcadım ViPER4Android in üzerine bir uygulama görmedim ( sizin kombini denemedim ama :D ) gerçekten ROOTlu bir Android cihazda olması gerek yegane programdır kendileri...

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
evet aynı zamanda viper4android+Dolbyatmos+Nooxzoide dosyalarını da paylaşma imkanınız varmı?
video yu da youtube dışında drive vb başka bir ortama yükleme imkanınız varmı? bulunduğumuz ortamda youtube
engeli varda. tabi Phone Speaker ayarlarınızı da esirgemez iseniz memnun oluruz.
ayrıca şuradakilerden farklı mı diyorsun? tercih olarak bir kıyas verme imkanın varmı?

iyi çalışmalar emeğiniz teşekkürler
Hocam bunlar nougat ta çalışıyor mu?

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Redmi note3 de MM çalışıyor farklı kombinasyonları denedim fakat İntel işlemcili cihazlarda MM ve N de çalışmadı kombinasyon sadece v4a çalıştı ama istediğim sesi alamadım. Gerek verdiğim Mi ve diğer xda dan bi bakın hangi işlemcileri kabul ediyor. Ben SD dışında çözemedim

xda:

Son düzenleme:
Üst Alt