Yardım "Telefonunuzla uyumlu olmadığından uygulama yüklenemedi" hatası

Ridaktemha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco x6 pro 5g
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.8.0 UNLMIXM
Telefon Modeli
Poco X6 pro 5g
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonuma Chrome üzerinden indirdiğim APK dosyalarını kuramıyorum, telefonunuzla uyumlu değil hatası alıyorum. Bazı APK larda bu geçerli. Nasıl düzeltilir bir bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

Reagle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
20
Hatayı almanızın temel sebepleri; sistem uygulamaları, cihazın mimarisi ile uyumsuz olan uygulamalar yüklemeye çalışmanız ile olur. Bir de hyperos kullanıyorsunuz. Paket yükleyici daha kısıtlı özelliklere sahip olduğundan da olabilir.

Oyla:

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Hatayı almanızın temel sebepleri; sistem uygulamaları, cihazın mimarisi ile uyumsuz olan uygulamalar yüklemeye çalışmanız ile olur. Bir de hyperos kullanıyorsunuz. Paket yükleyici daha kısıtlı özelliklere sahip olduğundan da olabilir.
Apkmirror üzerinden dosya indiriyorsanız Android sürümünüze uygun olan dosyayı seçmelisiniz hocam

Oyla:

Ridaktemha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco x6 pro 5g
Konular
1
Bunun bir çözümü varmı? Ben APK oyunlar indirip oynarım genelde. bu telefonda bu sorun yüzünden oyunda indiremiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Apkmirror üzerinden dosya indiriyorsanız Android sürümünüze uygun olan dosyayı seçmelisiniz hocam
Hocam cahilliğimi maruz görün. Daha detaylı açıklayabilir misiniz? APKmirror konuları pek anladığım konular değil.

Oyla:

Reagle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
20
Bunun bir çözümü varmı? Ben APK oyunlar indirip oynarım genelde. bu telefonda bu sorun yüzünden oyunda indiremiyorum.

Hocam cahilliğimi maruz görün. Daha detaylı açıklayabilir misiniz? APKmirror konuları pek anladığım konular değil.
Hocam çözümü var da biraz android bilgisi lazım. Şimdi siz yapmaya çalışsanız muhtemelen cihaz çöp olur. O yüzden bu şekilde kullanmaya devam edin. Ha bir de şunu söylemeyi unuttum. Bir apk dosyası kurarken aynı uygulama telefon da kurulu ise eskisini silip öyle kurun.

Oyla:

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14

Bu dosyayı indirip yükleyin

Oyla:

Ridaktemha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco x6 pro 5g
Konular
1

Bu dosyayı indirip yükleyin
Olmuyor hocam , Google Play'de bulunmayan 3.parti uygulamaları indiremiyorum.

Hocam çözümü var da biraz android bilgisi lazım. Şimdi siz yapmaya çalışsanız muhtemelen cihaz çöp olur. O yüzden bu şekilde kullanmaya devam edin. Ha bir de şunu söylemeyi unuttum. Bir apk dosyası kurarken aynı uygulama telefon da kurulu ise eskisini silip öyle kurun.
Cihazın orjinal halini bozacak çözümlermi? Biraz anlarım, yapamayacağım bir işse zaten girişmem hiç. Siz yazabilirsiniz isterseniz sorumluluk dışı.

Oyla:

Reagle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
20

Cihazın orjinal halini bozacak çözümlermi? Biraz anlarım, yapamayacağım bir işse zaten girişmem hiç. Siz yazabilirsiniz isterseniz sorumluluk dışı.
Cihazınız garanti kapsamında ise evet bir nevi orijinal romu bozar yani cihazınız garantiden çıkar. Ben yine de gerekli kılavuzu vereceğim. Unutmayın tüm sorumluluk size ait.

Hocam cihaza magisk ile root atmanız lazım. Ardından magisk üzerinden kurup modüller kısmından "CorePatch" modülünü kurmanız lazım (imza doğrulamasını kaldırır). Ek olarak bu modlu ve magisk üzerinden kurmanız lazım. Bunları yaptıktan sonra cihazınız ile uyumlu her türlü uygulamayı kurabilirsiniz. (İndirme linkleri beyaz yazılardır.)

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15

Cihazın günvrnlik özellikleri kapalı değil mi chorme dan yükleme vs.

Oyla:
Üst Alt