Yardım Telefonun pubg dokunmatik ve klavye sorunu

Muhammed.bal1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi 9t
Konular
5
İyi günler öncelikle bundan yaklaşık 1 ay önce telefonum mi9t kendi kendine basma nedeniyle KVK dan ekran değişimli olarak geldi ama şimdi pubgde 3 4 parmak calismiyor ve klavyede kaymalar oluyor üç parmak falan herşeyi kapattım dokunmatik hassasiyetini sona verdim ama nafile düzeliyor sonra yine aynı haline dönüyor sizce ne yapmalıyım başka çözümü olan varmı yada KVK ya ne diye gondermeliyim?

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Malesef teknik servisler maliyeti azaltmak için yan sanayi parça kullanıyorlar genelde. Redmi Note 4 telefonun ekranı ve kasası değişti serviste, takılan ekranda ne kapasitif tuş ışığı vardı ne de eski canlılık ve parlaklık vardı. Hepsi aynı bu şirketlerin. Evofone güya yetkili satıcı, bu anlattığım olayı evofone ile yaşadım. Grantili almak akıl karı değil artık. Zaten internetten aynı parçayı getirtip herhangi bir telefoncuya taktırsanız da aynı sonuca varıyorsunuz. Hem de daha ucuza kapanıyor olay.

Oyla:

Muhammed.bal1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi 9t
Konular
5
Malesef teknik servisler maliyeti azaltmak için yan sanayi parça kullanıyorlar genelde. Redmi Note 4 telefonun ekranı ve kasası değişti serviste, takılan ekranda ne kapasitif tuş ışığı vardı ne de eski canlılık ve parlaklık vardı. Hepsi aynı bu şirketlerin. Evofone güya yetkili satıcı, bu anlattığım olayı evofone ile yaşadım. Grantili almak akıl karı değil artık. Zaten internetten aynı parçayı getirtip herhangi bir telefoncuya taktırsanız da aynı sonuca varıyorsunuz. Hem de daha ucuza kapanıyor olay.
Ya hocam hiç sorma be hediye olarak geldi sözde KVK garantili ne yapsam bilemedim ya şimdi tekrar göndersem 20 güne tekrar gelmez

Oyla:

Uygar62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uygar
Cihazım
Redmi note 7
Konular
42
Hocam bende redmi note 7 var ghost screen oldu sizce ne yapmalıyım garantiye göndermelimiyim şimdidrn teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt