Telefonun kulaklık çıkışından verdiği ses az. Nasıl arttırabiliriz?

bilgitec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi Max 128-4
Konular
1
Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi 128-4lük olan modeli kullanıyorum. Global rom mevcut. Benim tek sıkıntım eski telefonum iphone 3gs ile aldığım ses yüksekliğini alamamak.İstediğim bangır bangır sesi bir türlü yakalayamıyorum bu telefonda. Bunu bir şekilde çözebilir miyiz?

msstss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Mİ MAX
Konular
12
Bu genelde çoğu stok romda mevcut. Root olaylarına girerseniz çözüm yolları var.

bilgitec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi Max 128-4
Konular
1
Hocam açıkcası tam nasıl gireceğiz bilmiyorum yani shake~~ Android telefon kullanmaya başlayalı 3 4 hafta oldu en fazla. ancak bu kulaklık işi canımı çok sıkıyor, root ile nerden çözümü bulabiliriz söylersen bi bakayım

msstss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Mİ MAX
Konular
12
Bende bugün telefonu rootlayarak 7.1.1 cyanogen rom yükledim ve şunu gördüm kendi orjinal romu tamamen leşmiş. Sesler inanılmaz, telefon çok daha stabil ve hızlı oldu.

Ses için bu traz yazılımlar yüklemek gerekiyor,

bilgitec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi Max 128-4
Konular
1
Şuan ki romdan memnunum aslında hocam tek sorun bu ses. Uygulama tarzı bişeyle bunu halledemezmiyiz acaba

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
İnanın bu foruma girdikten sonra telefon dünyasını tanımaya başladım. Daha çok şeyler öğreneceğimiz kesin. Hepinize Teşekkürler

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trabzoncity

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 4c
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Konular
5
speakerBoost diye bir uygulama var bende %100 çalışıyor sorunsuz internetten pro apk sını bulup yükleyebilirsin yükledikten sonra permissons a girip ayarlardan açılır pencerede göstermeyi accept diyebilirsin. bu şekilde sorunun kesintisiz düzzelecektir.

Hellgate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Latif
Cihazım
mimax
Meslek
öğrenci
Konular
2
arkadaşlar bende leanege rom yükleyip audio fx programını çok sevdim ancak roma alışamayıp tekrar miui roma döndüm ancak eu rom kullanıyorum ve bu tür uglamalar flashlamak istediğimde çalışmıyor android 7 için olan programları indirip flashlıyorum uymuyor root ta var bu gün viper audio fx programını kurmak istedim flashladım sistemi yeniden başlattım program yok acaba eu romlardaki android 7 göstermelik bir şey mi bu tür programalrın kurlumundan anlayan bir arkadaş yardımcı olursa iyi olur yabancı forumlarda anlatımlar bir garip

OnurSözen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiomi m5
Konular
12
İphone 3gs ve 3g deki sesi hiçbir cihazda bulamazsınız çünki apple ın acemi dönemlerinden kalma olan 3g ve 3gs desibel sınırını çok yüksek tutmuştur .Hiçbir iphone modelindede öyle aşırı ses yoktur:)) Gerçekten kulagı rahatsız edicek yüksekliklere çıkıyor 3g ve 3gs daha sonraki modellerde sınır koydular... Xiaomi gerçekten kulaklık sesi olarak vasat global romda iphone kulaklıkla denedim çok az geldi ses gerçekten rom atmadan bir çözümü varsa bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim iyi forumlar herkese...
Devrik cümlelerden dolayı özür diliyorum :)

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
benim bildiğim gibi kimse yazmamış ama kulaklık takınca ayarlarda kulaklık modları var genel kulaklık mi kulaklık diye onların denerseniz az da olsa ses artışı sağlayacağından eminim bir başka konu ise kulaklıklarınız kaliteli mi onu sorgulamak gerek örneğin bende sensheir mx170 var F/P ürünüdür ses yalıtımı ve tasarım dışında çok fazla isteklerimi karşılıyor 4 yıla yakındır kullanıyorum sorun yok ses yüksekliği normal kullanıcı için çok yüksek; basslar orta tizzlerde iyi çok fazla müzik düşkünü değilim zaten

Üst Alt