Yardım Telefonun Görüşme Anında Kesilmesi

pckopat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
pckopat
Cihazım
Xiaomi 11T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
8
Değerli forumdaşlarım,
Note 8 pro MIUI 12 kullanıyorum. Türk Telekom hattım. Karşı taraf Türk Telekom ise ve benim telefonumda 4.5g volte açıksa yaklaşık 35 ile 40. Saniyeler arasında görüşme kesiliyor. Tekrar aradığımda yine aynısı oluyor. Hattımı 2g ye aldığımda sorun kalmıyor. Hattımla alakalı sorun yok başka telefonda sorunsuz. Telefonum IMEI repairli bu durum neyden kaynaklanıyor? Bilgisi ya da böyle tecrübesi olan değerli arkadaşlardan yardımlarınızı talep ediyorum.
İyi forumlar dilerim.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Değerli forumdaşlarım,
Note 8 pro MIUI 12 kullanıyorum. Türk Telekom hattım. Karşı taraf Türk Telekom ise ve benim telefonumda 4.5g volte açıksa yaklaşık 35 ile 40. Saniyeler arasında görüşme kesiliyor. Tekrar aradığımda yine aynısı oluyor. Hattımı 2g ye aldığımda sorun kalmıyor. Hattımla alakalı sorun yok başka telefonda sorunsuz. Telefonum IMEI repairli bu durum neyden kaynaklanıyor? Bilgisi ya da böyle tecrübesi olan değerli arkadaşlardan yardımlarınızı talep ediyorum.
İyi forumlar dilerim.
Bu yanlış yapılan repair işlemi olarak adlandırıyor ama kesin çözüm şu diyemem Yeniden Repair yapın derim

pckopat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
pckopat
Cihazım
Xiaomi 11T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular