Soru telefonun emmcsi komple full nasıl temizlenir biçimlendirilir formatlanır

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
arkadaşlar ben telefonun emmcsini tamamen silmek biçimlendirmek formatlamak istiyorum nasıl yapılır

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
arkadaşlar ben telefonun emmcsini tamamen silmek biçimlendirmek formatlamak istiyorum nasıl yapılır
mtk işlemcili telefonlarda bu işlem yapılabiliyor emmc yi komple temizlersen telefondan herhangi bir geribildirim alamayabilirsin bildirim ledinden fastboot ekranına kadar hiçbir ekran çalışmayacaktır profesyonel destek istemek zorunda kalacaksınız tabi bu arada imei mac veya diger tüm donanımların kayıtlı oldugu bölümlerde silinecegi için kolay bir işlem değildir emmc yi neden formatlamak istiyorsunuz ?

Oyla:

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
mtk işlemcili telefonlarda bu işlem yapılabiliyor emmc yi komple temizlersen telefondan herhangi bir geribildirim alamayabilirsin bildirim ledinden fastboot ekranına kadar hiçbir ekran çalışmayacaktır profesyonel destek istemek zorunda kalacaksınız tabi bu arada imei mac veya diger tüm donanımların kayıtlı oldugu bölümlerde silinecegi için kolay bir işlem değildir emmc yi neden formatlamak istiyorsunuz ?
Tamamen silip tekrar rom yüklemek için qloader 9008 driveridemi görünmez pcden silersem emmcyi

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Tamamen silip tekrar rom yüklemek için qloader 9008 driveridemi görünmez pcden silersem emmcyi
cihazın kapagını açıp edl mod için olan yerleri kısadevre etmeniz gerekiyor rom yüklemek için emmc yi komple silmek pire için yorgan yakmaktan başka birşey değildir recoveryden factory reset sistem cache silersiniz zaten rom diye birşey kalmayacaktır telefonda

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar emmc yi tamamen sildiniz nasıl rom atacaksınız? Emmc programlı halde olmalıdır rom alması için. Tamamen silerseniz tekrar programlanması gerekir. Öyle edl den rom atmak gibi değil bu işlem. Zaten isteseniz de silemezsiniz :)

Oyla:

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18